Kateřina Marie Fialová bude dělat stojky! Zazpívá hit Bereniky Kohoutové

Publikováno 08.11.2019

TTMZH-Kačka Fialová 10.ep
Zdroj: TV Nova

Už v sobotu večer čeká na diváky již desátá epizoda show Tvoje tvář má známý hlas. Osm soutěžících opět ukáže to nejlepší, co v nich je a bude se snažit naprosto nejvěrněji napodobit interprety, které si vylosovali v minulém kole. Desátá epizoda bude speciální v tom, že všichni budou předvádět pouze české nebo slovenské interprety.

Velký oříšek čeká tentokrát na Kateřinu Marii Fialovou. Ta bude muset ztvárnit a zazpívat obrovský hit poslední doby, Dělám stojky od vítězky třetí řady Tváře Bereniky Kohoutové. Kateřina to bude mít o to těžší v tom, že přímo Berenika s ní bude na jednom pódiu, toto duo navíc doplní choreografka show Angeé Rouček. „Diváci se můžou těšit na stojky, na mnoho stojek. Těším se, že asi nebudu mít žádnou velkou masku a myslím, že bych neměla mít čočky. Ale kostým budu mít zajímavý. Já jsem tuto písničku neznala a je vtipné, že devítileté holčičky ji znají. Stalo se mi, že jsem stála na zastávce, zpívala jsem si to a přišla za mnou malá holčička, která se mě zeptala, děláte stojky? Tento týden je hodně těžké nezkazit ten text, protože to jde všechno hrozně rychle za sebou. Ještě k tomu, když zpíváme v češtině, tak je to těžší, protože když to pokazíme, ví to celý národ“, říká Kateřina Marie Fialová.

Zdroj: TV Nova

„To, že mě někdo ztvárňuje v show Tvoje tvář má známý hlas, je skvělé. Říkala jsem si, že je to asi opravdu známá písnička, když ji dělají v Tváři, takže z toho mám samozřejmě velkou radost. Kačka to zvládá úžasně, všechno ladí do úplného detailu a do toho tam dává všechny ty kotrmelce, stojky a salta. Je hrozně vtipné, když vidím Kačku v tom kostýmu a mám pocit, že vidím sebe samu“, reaguje Berenika Kohoutová.

Zdroj: TV Nova

​Kromě Kateřiny Marie Fialové diváci uvidí i Zuzanu Norisovou, Kateřinu Brožovou, Roberta Urbana, Jána Jackuliaka, Debbi, Marka Lamboru a Romana Zacha.


Tak tohle byla jízda! Připomeňte si proměny Kateřiny Marie Fialové z šesté řady Tvojí tváře!