FOTO: Podívejte se, jak to Zuzaně Norisové sekne jako Kylie Minogue. A kdo je její Nick Cave?

Publikováno 31.10.2019


Tvoje tvář má známý hlas pokračuje už v sobotu večer svojí devátou epizodou. Na diváky opět čeká osm skvělých proměn, na kterých pilně pracují soutěžící celý týden během pěveckých i hereckých tréninků. V tomto díle čeká velké překvapení na herečku Zuzanu Norisovou. Produkce jí totiž jako partnera do duetu domluvila Davida Krause. David pro Zuzanu kdysi složil zamilovanou písničku, kterou zná asi celý národ, Zuzana ho za to však neměla příliš v oblibě. Nyní se oba dva setkají na jednom pódiu a uvidí se po neuvěřitelných devatenácti letech.

​„Můžete se těšit, že budu Kylie Minogue, a kdo si myslíte, že bude dělat Nicka Cava, tak toho možná překvapím nebo potěším. Bude to David Kraus a uvidíme se po hodně dlouhé době, to bude zajímavé. Doufám, že budeme mít trochu čas si něco popovídat, protože jsme neustále před kamerami a nestihli jsme si nic říct. Zpívat tuto milostnou píseň není ani pro jednoho z nás snadné, protože se nám chce stále smát, takže doufám, že to zvládneme,“ prozradila Zuzana Norisová. „Kdybych věděl, že to bude takto těžké pro mě, ta angličtina, a to, že musím být opatrný herecky, tak bych se na to ještě lépe připravoval. Porota by se měla podívat na video, podle kterého jsme tyto dva ztvárňovali, kde Nick Cave očividně vzpomíná na něco, co mezi nimi bylo. Já to zase musím brát tak, že jsme oba zadaní. Nejtěžší pro mě je to, že jsem v show Tvoje tvář má známý hlas dlouho nebyl a on z toho člověk snadno vypadne a říkám si, že když to pokazím já, tak je to můj problém, ale když to zkazím Zuzaně, tak je to nejhorší, a to by mě moc mrzelo“, prozradil David Kraus.

Tvoje tvář - David Kraus
Zdroj: TV Nova

​Kromě Zuzany Norisové diváci uvidí i Kateřinu Marii Fialovou, Kateřinu Brožovou, Roberta Urbana, Jána Jackuliaka, Debbi, Marka Lamboru a Romana Zacha.

Zdroj: TV Nova
Tvoje tvář má známý hlas už v sobotu od 20:15 na Nově.