Speciální číslo v Tvojí tváři: Sexy krásky z předchozích řad to hned na začátek pořádně rozpálí!

Publikováno 05.09.2019

Tvo tvář - Pussy cat dolls (4)

Už v sobotu večer startuje na obrazovkách televize Nova šestá řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Kromě osmi nových a velmi talentovaných soutěžících, jejichž výkony budou stát za to, je pro diváky připraveno i jedno velmi speciální číslo.

Dámy z minulých sérií předvedou naprosto sexy číslo, kde se převtělí do dívčí skupiny Pussycat Dolls. Eva Burešová, Berenika Kohoutová, Markéta Konvičková, Anna Julie Slováčková, Jitka Boho a Markéta Schimmerová Procházková tvrdě dřeli na tom, aby hit od této skupiny stál za to. Jelikož jde i o velmi náročné taneční číslo, přípravy se nesměly podcenit.

Jak se jim to povede, uvidí diváci už v sobotu večer v show Tvoje tvář má známý hlas. Mimo to se diváci samozřejmě můžou těšit na Zuzanu Norisovou, Romana Zacha, Kateřinu Brožovou, Jána Jackuliaka, Debbi, Roberta Urbana, Kateřinu Marii Fialovou a Marka Lamboru.

Nezapomeňte se tedy dívat na první epizodu šesté série už v sobotu 7.9 od 20:20 na obrazovkách TV Nova! Veškeré bonusové materiály naleznete na nova.czinstagramu Tvojí tváře! 


Roman Zach jako R.E.M. - Losing My Religion