Tvoje tvář - 7. díl - 1
16.10.

JANEK LEDECKÝ OTEVŘENĚ: Proč by nikdy nešel do Tvojí tváře? Prozradil svou největší slabinu

Rovnou od státnic na právnické fakultě se vydal na turné s kytarou a od hudby ho už nikdo neodtrhnul. Jeho dvacet let staré hity pořád hrají česká rádia. Janek Ledecký se však dnes věnuje hlavně muzikálu. A k tomu porotcuje i v show Tvoje tvář má známý hlas. Jak ho to baví?

Tvoje tvář: Aleš Háma
aktualizováno 02.10.

VYPRÁSKANÝ PRÁSKAČ: Aleš Háma má pořádný průšvih. Naprášil tajnosti na kolegy z Tváře!

Herce Aleše Hámu mohou diváci poslední dobou vídat zejména jako oblíbeného porotce a hereckého kouče páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Nyní promluvil o těžkém údělu porotce. A současně vyzradil, co si myslí o všech osmi soutěžících. To se nebudete stačit divit!

Tvoje tvář - 5. díl - 8
aktualizováno 02.10.

LIKVIDÁTOR HEZKÉHO ZPĚVU Robert Jašków: Jak se mu podařilo během vystoupení udržet vážnou tvář?

Ve filmech, divadelních inscenacích a seriálech se mu diváci neposmívají, jelikož většinou hraje likvidátory vztahů a lidí. Prostě typický antagonista. Jenomže ve Tváři to je pravý opak. Bob Jašków zde exceluje jako velký komediant a sám o sobě říká, že je spíš likvidátorem hezkého zpěvu.

Tvoje tvář - 4. díl - Patrik Děrgel
25.09.

Děrgel s Kohákem, nebo Jagger s Bowiem? Toto číslo vejde do zlatého fondu kinematografie! VIDEO

Těžko si představit lepší dvojku! Patrik Děrgel a Jakub Kohák při duetu zazářili a jsou si toho dobře vědomi. Jak by své vystoupení ohodnotili?

Tvoje tvář - 4. díl - Jan Révai
25.09.

Odhalení ze zákulisí Tvojí tváře: Jan Révai přiznal, že zapomněl na důležitou součást vystoupení. VIDEO

Účastníci show Tvoje tvář má známý hlas musí podstoupit ledacos. Herec Jan Révai se v sobotu proměnil v zpěvačku Shirley Bassey a kvůli dokonalé proměně ho čekalo i holení rukou, nohou a hrudi. Jenže to trochu odfláknul a porota ho odhalila! Co na to řekl?

Tvoje tvář - Jan Révai
30.08.

MELANCHOLICKÝ JAN RÉVAI: Jeho velký sen? Chtěl by si v Tvojí tváři střihnout tento romantický song

První díl hudební show Tvoje tvář má známý hlas se nezadržitelně blíží. Účastníci tak začínají přemýšlet nad tím, koho by rádi ztvárnili. Herec a bývalý tanečník Jan Révai si vysnil jednu irskou kapelu, kterou v rodném Irsku nikdo nemůže vystát.

Martin Dejdar
29.08.

NEČEKANÉ ODHALENÍ: V show Tvoje tvář dochází ke změně! Martina Dejdara nahradí nový herecký kouč

Nedílnou součástí show Tvoje tvář má známý hlas jsou kromě moderátora, soutěžících a poroty, také tři kouči, kteří soutěžící připravují na jejich proměny. A právě na postu hereckého kouče dochází ke změně. Kdo přebere žezlo po Martinu Dejdarovi?

Tvoje tvář - Patrik Děrgel
aktualizováno 29.08.

ZVLÁŠTNÍ CHOUTKY Patrika Děrgela v Tvojí tváři: Čím větší bizár a úchylnost, tím lépe!

Vizáž předurčuje Patrika Děrgela k rolím seriálových milovníků, o to víc překvapuje v dramatických polohách v Národním divadle. Nyní promluvil o obavách z Tvoji tváře. Na to už je ale trochu pozdě!

Robert Jašków o Lindě Finkové a Táně Vilhelmové
26.08.

JAŠKÓW POPSAL svou cestu: Malé semínko Lindy Finkové a zalévání Táni Vilhelmové

Holá hlava, pronikavý pohled, ostře řezané rysy. Obličej předurčil Roberta Jaškówa pro role mafiánů, padouchů a násilníků. V soukromí je to otec tří dětí, vzorný manžel a vášnivý kutil. Nyní ho čeká nejtěžší zkouška jeho života, a tou je Tvoje tvář.

Vojta Drahokoupil a Ondřej Sokol
25.08.

VIDEO: Vojta D a Ondřej Sokol způsobili pořádný poprask na letišti. Zjevili se tam jako Lady Gaga!

O pořádný rozruch se na letišti postarali zpěvák Vojta Drahokoupil a moderátor Ondřej Sokol. Oba se tam objevili v převlecích a spustili pořádné divadýlko. Tenhle spot vám rozhodně nemůže utéct!

Révai Tvoje tvář
25.08.

PROZRAZENO: Proč Jan Révai po dvou odmítnutí účast v Tvojí tváři konečně přijal? ZNÁME DŮVOD!

Dvakrát svoji účast v pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas herec Jan Révai odmítl, potřetí ji přijal. Co ho k tomu vedlo?

Patrik Děrgel
24.08.

NOČNÍ MŮRA hvězdy Tvojí tváře: Na čem musí Patrik Děrgel zamakat? Fyzička to není!

Patrik Děrgel patří k vycházejícím hereckým hvězdám. Diváci už ho měli možnost vidět v celé řadě seriálů a patří k hercům, kteří to dotáhli až do Národního divadla. Nyní kývnul na náročnou pracovní nabídku a už na sobě začal tvrdě makat. Z čeho má největší strach?