Tvoje tvář má známý hlas - 9. díl - 4
29.10.

VIDEO: Patrik Děrgel šokuje v rozhovoru. Prozradil pravdu o svém původu!

Fanoušci Patrika Děrgela se konečně dozví pravdu o jeho původu. Oblíbený divadelní herec nyní sám odhalil přísně střežené tajemství. Mysleli jste si, že účastník Tvojí tváře pochází z okolí Hodonína? Tak to jste na omylu. Herec pochází totiž z jihovýchodní části Balkánu!

Tvoje tvář - 9. díl - Odhalení porotce
25.10.

NEČEKANÝ NÁVRAT: Do poroty Tvojí tváře usedne kráska, ve kterou jste ani nedoufali!

Zajímá vás, kdo v sobotu doplní trio porotců soutěže Tvoje tvář má známý hlas? Bude to oblíbená herečka, která má s Tváří větší spojitost, než by vás napadlo. V rámci jedné z předchozích řad jste ji totiž už mohli vidět!

Odhalení proměny Jitky Schneiderové - 1
12.10.

ODHALENÍ PROMĚNY: Z Jitky Schneiderové je popová princezna! S blond parukou je neskutečně sexy. FOTO

V sobotu večer televize Nova odvysílá už sedmý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna Jitky Schneiderové. Z drobné a oblíbené herečky ze Samotářů bude americká popová princezna. Jak bude vypadat? Podívejte se!

Tvoje tvář - 6. díl - To byla show
aktualizováno 06.10.

TO BYLA SHOW: V Tvojí tváři proběhly velké návraty z předchozích řad!

Šestý díl Tvojí tváře byl napěchovaný pozoruhodnými momenty! Třeba z Evy Burešové a Jitky Boho se vám mohlo orosit čelo, Patrik Děrgel se stal ženou s výpomocí Ondřeje Rumla a hostem byla světová topmodelka!

Révai Tvoje tvář
25.08.

PROZRAZENO: Proč Jan Révai po dvou odmítnutí účast v Tvojí tváři konečně přijal? ZNÁME DŮVOD!

Dvakrát svoji účast v pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas herec Jan Révai odmítl, potřetí ji přijal. Co ho k tomu vedlo?

Anna Julie Slováčková - 1
aktualizováno 18.04.

GRATULUJEME: Anička Slováčková vydává první singl! Odhalí v něm svou temnou stránku

Anna Slováčková už před účastí v show Tvoje tvář má známý hlas hrála v muzikálech a vystupovala se svým otcem Felixem Slováčkem, ale po Tváři jí práce ještě víc přibylo. Rozjela vlastní hudební projekt s názvem The Primes, se kterým se nyní chystají vydat nový singl i s videoklipem. Na co se v něm můžete těšit?

Tvoje tvář: Aneta Krejčíková jako Aerosmith - odhalení proměny
aktualizováno 19.10.

ODHALENÍ PROMĚNY: Anetu Krejčíkovou jako ikonu z Aerosmith nepoznáte! Maskéři se opravdu vyřádili. FOTO

Sobotní večer bude opět patřit show Tvoje tvář má známý hlas. Osmá epizoda bude stát za to! Naprosto neuvěřitelnou proměnu si pro diváky připravila herečka Aneta Krejčíková. Podívejte se, jak bude vypadat!

Tvoje tvář má známý hlas: Berenika Kohoutová jako Charlie Chaplin
05.10.

EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Takhle bude v sobotní Tváři vypadat Berenika Kohoutová jako legendární Charlie Chaplin!

Diváci už v sobotu večer budou mít možnost sledovat šestý díl show Tvoje tvář má známý hlas. O skvělé číslo se mimo jiné postará i Berenika Kohoutová. Podívejte se, jak bude vypadat jako Charlie Chaplin!

Tvoje tvář: Jan Maxián jako LMFAO - rozhovor
aktualizováno 04.10.

Vojtek a Maxián chtějí založit kapelu! Koho by přivzali do party? Je to česká hudební ikona!

Nové hudební uskupení na české scéně! Jan Maxián s Romanem Vojtkem mají smělý plán. Tato vtipná dvojka ale nechce pracovat s žádnými amatéry, do svého uskupení by chtěli ulovit tuto českou hudební ikonu!

Dalibor Gondík_Tvář
aktualizováno 29.09.

TRAUMA DALIBORA GONDÍKA: Při proměně v Helenu Vondráčkovou se objevil nečekaný problém

Dalibor Gondík si do pátého dílu Tvojí tváře vylosoval Helenu Vondráčkovou. Předvede její známou píseň PÁTÁ. Když zjistil, že se bude jednat o tento song, vrátilo se mu trauma ze školních let. Jaké?

Tvoje tvář: Dalibor Gondík jako Helena Vondráčková
28.09.

ODHALENÍ PROMĚNY V TVOJÍ TVÁŘI: Dalibor Gondík jako sladká Helena Vondráčková vás ohromí! FOTO

Sobotní večer bude na Nově opět patřit show Tvoje tvář má známý hlas. V páté epizodě toho bude opravdu hodně k vidění. Naprosto neuvěřitelnou proměnu si pro diváky připraví oblíbený bavič Dalibor Gondík. Podívejte se, jak bude vypadat jako Helena Vondráčková!

Tvoje tvář má známý hlas: Proměny - Volejte Novu
23.09.

DRSNÉ CHVÍLE v Tvojí tváři: 3 hodiny bez hnutí, 5 bez oddechu, 8 v zápřahu. Která proměna byla zdrcující?

V pořadu Volejte Novu nemůže chybět pohled do zákulisí úžasné show. Tentokrát si na paškál reportérka Adriana Šoltésová vzala ty nejpovolanější z řad maskérů a kostymérů. Proměny ve třetím díle jim daly poměrně zabrat, každá z nich byla malou výzvou a pár z nich dokonce nemalým problémem. Pojďte tam, kam oko divákovo jen tak nedohlédne.