Tvoje tvář - 5. řada - cesta soutěží - 4
23.11.

NEJLEPŠÍ HOLKY dělá Drahokoupil: Podívejte se, čím se Vojta D. proslavil

Zazářil hned v prvním kole páté řady show Tvoje tvář má známý hlas, které vyhrál pro svém vtělení do zpěvačky Adele. Avšak další výkony už mu účast ve finále nevysloužily. Přesto se stal expertem na proměny v opačné pohlaví, jeho ženské role byly excelentní. Podívejte se na všechna jeho vystoupení!

Vojtěch Drahokoupil odpovídal živě
aktualizováno 16.11.

LIVECHAT s Vojtou Drahokoupilem: Oblíbený zpěvák odpovídal živě na dotazy diváků

Je mladý, krásný, báječně tancuje a ještě lépe zpívá. Vojta D je jednou z největších hvězd posledního ročníku Tvojí tváře. Sice se nedostal do finále, ale titul jednoho z nejoblíbenějších účastníků mu nikdo nevezme. Svými výkony ukradl srdce nejedné ženy a v livestreamu bude živě odpovídat na vaše dotazy!

Tvoje tvář má známý hlas - 12. díl - 5
aktualizováno 15.11.

Závidí jí finále Tváře? Jan Révai urazil Míšu Badinkovou! VIDEO

Když se každý z nich někde objeví sám, fanynky se mohou zbláznit. A teď si představte, že tihle dva samečci budou vystupovat spolu na jednom pódiu! To pravděpodobně zbourají studio. V rámci show Tvoje tvář ztvární šílený duet. Dokonce ukázali kousek, podívejte se!

Tvoje tvář - 11. díl - 23
12.11.

Tajemství Tvojí tváře: Podvod, nebo kouzlo? Vojta D prozradil, jak probíhalo jeho převlékání na pódiu

„Ty ses měl narodit spíš jako holka!“ Podobné fráze posledních dvanáct týdnů slýchá Vojta Drahokoupil, kdykoliv přijde do show Tvoje tvář má známý hlas. Díky jeho jemným rysům a dokonalým proměnám v ženské zpěvačky vtípky na jeho osobu ještě zesílily!

Odhalení proměny Vojty Drahokoupila - 2
aktualizováno 09.11.

ODHALENÍ PROMĚNY: Z Vojty D je postrach všech pařeb. Tahle mánička s rovnátky je dokonalá! FOTO

V sobotu večer televize Nova odvysílá už jedenáctý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna zpěváka Vojty D. Z hezouna s jemnými rysy bude alter ego Katty Perry. Jak bude vypadat? Podívejte se!

Tvoje tvář - 10. díl - 10
aktualizováno 05.11.

Nejhorší součást Freddieho masky: Vojta D prozradil, co už nikdy nechce zažít!

Freddie Mercury byl jen jeden a nahradit ho nelze. Co ale nejde upřít Vojtovi Drahokoupilovi, je fakt, že jeho zpěv, pohyby a práce s publikem se britské legendě velmi přiblížily. V Tvojí tváři předvedl elektrizující show, která ho málem dohnala k slzám!

Tvoje tvář - 9. díl - odhalení songů - 5
25.10.

KRITIKA VOJTY D: Ruleta hvězd je jedna velká nespravedlnost! Jak je to s ní doopravdy?

Je to těžké, když vašim kolegům z Tvojí tváře padají v ruletě hvězd pecky a fláky, které milujete, a na vás se štěstí ani jednou neusměje. Přesně tak si musí připadat Vojta Drahokoupil. Když se vám to stává už devět týdnů v kuse, tak si potřebujete trochu ulevit...

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 8
22.10.

Splněný sen Vojty Drahokoupila: Díky Tvojí tváři si konečně připadá jako chlap!

Na pódiu Tvojí tváře mohli lidé spatřit obtloustlého, zarostlého, ušmudlaného žebráka, který ovšem předvádí slušné pěvecké výkony. Žádné strachy, jednalo se o Vojtu Drahokoupila, který se převtělil do zpěváka Chrise Barrona!

Tvoje tvář - 8. díl - odhalení songů - 4
aktualizováno 17.10.

VOJTA DRAHOKOUPIL V ŠOKU: Sokol mu vyhrožuje a nadává mu! Může za to historie

Je mu teprve něco málo přes dvacet let, ale už se staví ve Tváři vedle takových hvězd jako Robert Jašków nebo Jitka Schneiderová. Jen těžko byste u něj hledali namyšlenost, hvězdné manýry či rozmazlenost. Ví, že si svou slávu musí vydobýt sám. Přesto ho Ondra Sokol označuje hanlivým výrazem!

Tvoje tvář - 7. díl - 25
15.10.

CENTIMETR OD TRAGÉDIE: Vojta D se málem rozsekal na pódiu! Všimli jste si kritického okamžiku?

Zpěvák a hvězda show Tvoje tvář má známý hlas Vojta Drahokoupil má v poslední době práce víc než kdy předtím. Bohužel se to začíná podepisovat i na jeho zdraví. A k tomu všemu se málem zranil během sobotního vystoupení ve Tváři. Pád na záda by byl asi poslední kapkou!

Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 8
aktualizováno 11.10.

VIDEO: Vojta D se bude v sobotní Tváři trápit! S cizími zuby se nesmí vůbec hýbat

Vojta Drahokoupil ovládá dobře jazyk mateřský a anglický. Jak je na tom s kdysi světovým jazykem číslo jedna – francouzštinou?

Tvoje tvář - 6. díl - 6
aktualizováno 08.10.

ČESKÝ BRUNO MARS: Vojta D se chystá na svých koncertech udělat zásadní změnu!

Říká se o něm, že vypadá jako Justin Bieber. On však miluje Bruna Marse. Hezounek z Tvojí tváře Vojta Drahokoupil se chystá po vzoru dvou zmíněných hvězd udělat zásadní změnu na svých koncertech!