Odhalení proměny Jitky Schneiderové a Roberta Jaškówa
16.11.

ODHALENÍ PROMĚNY: Jašków a Schneiderová? Ne! Hapka a Hegerová! Jejich maska na finále Tváře je dokonalá! FOTO

V sobotu večer televize Nova odvysílá finálový díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna Jitky Schneiderové a Roberta Jaškówa. Z hereckých legend bude naopak duo hudebních legend. Jak budou vypadat? Podívejte se!

Tvoje tvář - 11. díl - 3
12.11.

JSOU TO TAJTRLÍCI: Bob Jašków se obul do konkurence a prozradil, po čem touží ze všeho nejvíce!

Pro diváky to byla těžká rána, protože už svého miláčka a komedianta Roberta Jaškówa viděli ve velkém finále, kde by se porval o celkové prvenství – bohužel Bob nedostal dostatek bodů. A to i přes jeho dokonalý plán dostat se do finále, kde by dokázal, co v něm skutečně je...

Tvoje tvář - 10. díl - 21
04.11.

ZRAKVIL SE NA PEROUTKU: Jašków si oddělal nohu a porotě hrál na city

Robert Jašków se svými výkony v show Tvoje tvář má známý hlas pasoval do role největšího komedianta a vtipálka celé soutěže. Nyní mu ale moc do smíchu nebylo. Na tréninku na své další vystoupení jako Boney M se totiž ošklivě zranil.

Tvoje tvář má známý hlas - 9. díl - 5
28.10.

ROBERT JAŠKÓW VRACÍ ÚDER: Takto drsně sundal Ondru Sokola!

Diváci ho milují a obdivují. Robert Jašków je podle nich naprostým králem páté řady. A přes to se očividně nedokáže přenést Ondřej Sokol. Toho na škole Robert šikanoval, a tak se mu to snaží v soutěži vrátit. Naposledy ho ale Bob maximálně setřel. A Ondrovi museli podat kapesník.

Tvoje tvář - 9. díl - odhalení songů - 6
24.10.

Překvapivé přiznání Roberta Jaškówa: Prozradil, co ho na sobotním vystoupení nejvíce štve

Charismatický herec Robert Jašków se zapsal do povědomí diváků řadou skvěle zahraných záporných rolí. O kariéře herce však nesnil. K herectví se dostal v Trutnově. Když opakoval třetí ročník po propadnutí z chemie, učivo už znal, a tak se začal věnovat divadlu.

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 9
23.10.

Robertovo mužství v ohrožení: Během vystoupení ve Tváři ho oheň málem připravil o to nejcennější!

Sebevědomý mafián, drsný kriminalista či arogantní lékař, tak znají diváci herce Roberta Jaškówa. Často ztělesňuje muže na odvrácené straně dobra nebo ty, kteří se pohybují na jeho hraně. Ve Tváři tomu až na pár výjimek je vždy naopak. A jedna taková výjimka se udála v osmém díle!

Tvoje tvář - 8. díl - odhalení songů - 9
19.10.

Budu strašnej úchylák! Pochvaluje si další vlasatou paruku Mařena Jašków. A válčí s pohyby svého těla

Jinak než s holou hlavou si televizní diváci Roberta Jaškówa představit nedokážou. Slušivá pleš k němu neodmyslitelně patří, ovšem díky show Tvoje tvář mu na hlavě nějaká ta zajímavá čupřina občas přistane a pobaví jeho i diváky. V sobotu pobaví evidentně i tanečními kreacemi.

Tvoje tvář - 7. díl - Jašków - vítěz
aktualizováno 13.10.

Robert Jašków vyhrál 7. díl Tvojí tváře. Příště se rozohní jako vlasatá mánička. Víme, co zazpívá

Herec Robert Jašków vystoupil v sedmém díle Tvojí tváře jako Jarmila Šuláková a všechny svým výkonem doslova odrovnal. O vítězi musel rozhodnout jeden hlas poroty. Už teď vám můžeme prozradit, jakou píseň zazpívá příště!

Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 4
aktualizováno 10.10.

Robert Jašków šokuje: Být malá tlustá zpěvačka v kroji? To si může přát jenom magor!

Herec, který hraje lumpy, sebevědomé mafiány, drsné kriminálníky a někdy i lehce arogantní lékaře. Jenomže ve Tváři to je jiná káva. Převtěluje se do nejšílenějších postav hudební historie. Počínaje Rammsteiny, přes Meryl Streep až po Willa Smitha. Nyní však zažije tu nejujetější proměnu!

Tvoje tvář - 6. díl - 8
aktualizováno 09.10.

PŘEKVAPENÍ PRO FANOUŠKY: Robert Jašków zapřemýšlel o změně kariéry!

Kdo by to do mužného Roberta Jaškówa řekl. Oblíbený herec, kterého mají diváci kvůli jeho rolím zaškatulkovaného jako typického záporáka, se umí pěkně odvázat. V show Tvoje tvář má známý hlas se stal diváckým oblíbencem! Neuvažuje náhodou o změně profese?

Tvoje tvář má známý hlas - 6. díl - songy - 6
04.10.

´Obrovský a hodně dolu visící koule!´ Robert Jašków promluvil na rovinu

V úterý a čtvrtek ho diváci televize Nova nenávidí, ale v sobotu ho milují. Robertova vystoupení lidi prostě baví a v Tváři budí naprosto odlišný dojem než jako doktor Leoš Mára v Ordinaci v růžové zahradě 2. Tuto sobotu bude lidi bavit jako divácky oblíbený Will Smith. Na to potřebuje ale jednu zvláštní věc!

Tvoje tvář - 5. díl - Odhalení songů - 4
aktualizováno 26.09.

Exkluzivně v předpremiéře: Robert Jašków předvedl část svého sobotního vystoupení v Tvojí tváři! VIDEO

V televizi i divadle ho diváci znají spíše jako záporáka. Jenomže ve Tváři to je pravý opak. Bob se okamžitě stal největším vtipálkem a showmanem. A jeho vystoupení patří mezi nejsledovanější. Jiné to nebude ani v pátém kole!