Tvoje tvář - 12. díl - Tajemství tvojí tváře
18.11.

7 NEJVĚTŠÍCH TAJEMSTVÍ Tvojí tváře: Jaké nejhorší zranění se na place stalo a co provedl Ondřej Sokol?

V Den boje za svobodu a demokracii, tedy 17. listopadu, se k vítězům show Tvoje tvář má známý hlas Haně Holišové, Honzovi Cinovi, Tatianě Vilhelmové a Berenice Kohoutové přidala herečka Michaela Badinková. Podívejte se na největší zajímavosti z páté řady Tvojí tváře!

Tvoje tvář - Relaxace v zákulisí
27.10.

Zvláštní uvolňovací techniky hvězd Tváře: Jašków během relaxačního odpočinku spadl ze židle!

Zvládnout relaxovat a skutečně si odpočinout je v dnešní době téměř nadlidský výkon. Soutěžící Tvojí tváře o tom ví své. Na natáčení myslí na to, co je čeká doma, když mají volno, létají jim v hlavě myšlenky na další natáčení a pořád dokola. Jak dokáží vypnout mozek, aby se dokázali uvolnit?

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 5
aktualizováno 20.10.

ITALSKÝ INSTALATÉR Patrik Děrgel: Kohák chtěl, abych neuspěl! EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR

Patrik Děrgel patří k vycházejícím hereckým hvězdám. Diváci už ho měli možnost vidět v celé řadě seriálů a patří k hercům, kteří to dotáhli až do Národního divadla. Nyní zazářil jako správná divadelní hvězda s operou. A zaslouženě vyhrál. I když Jakub Kohák si očividně přál jeho neúspěch.

Tvoje tvář - Zákulisí
06.10.

Dřina na Tváři, kterou diváci nevidí. Natáčení je rozplánované na vteřiny!

Přípravy jako na start raketoplánu, kde je vše naplánované na vteřiny! Tak to vypadá v zákulisí show Tvoje tvář má známý hlas, která na televizních obrazovkách běží každou sobotu. Soutěžící se připravují na etapy a v rámci ušetření času mají i vlastní jídelnu!

FaceNews - 1. díl
08.09.

FaceNews - 2. díl: Berenika řádí v zákulisí Tvojí tváře! Dnes to od ní schytali Mašková s Drahokoupilem

Internetový portál Nova Plus si pro diváky připravil zbrusu nový pořad, který monitoruje zákulisí úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Pořadem bude provázet Berenika Kohoutová, výherkyně čtvrté řady Tvojí tváře. Odtajní pikantnosti ze zákulisí a vyzpovídá jednotlivé soutěžící.

Patrik Děrgel
23.08.

VIDEO: Patrik Děrgel prozradil, že k Janu Révaiovi má hodně delikátní vztah. Už se ví, co je tak sblížilo

Patrik Děrgel promluvil o tom, jaké má vztahy s ostatními kolegy z Tvojí tváře. Show ještě ani nezačala a někteří účastníci už se stihli pěkně sblížit!

Tvoje tvář 11. díl dnes večer
11.11.

Z 11. dílu Tváře: Fascinující proměny, návrat ztraceného syna a oblíbená zpěvačka v porotě!

Jedenáctý díl rozhodně stál za to. Vrátil se oblíbený zpěvák a bývalý účastník, Jan Kopečný se popral s měsíční chůzí Michaela Jacksona a hostem byla bývala porotkyně z Česko Slovenské SuperStar. A co víc?

Rozhovor: Berenika Kohoutová, Sam Smith
aktualizováno 06.11.

Přiznání Bereniky Kohoutové po vystoupení v Tvojí tváři: Myslela jsem, že se zblázním!

Jaké komplikace proměnu Bereniky Kohoutové v desátém díle Tvojí tváře doprovázely? Zpívala píseň Stay With Me a myslela, že se zblázní!

Tvoje tvář - kostymérna
04.11.

ZÁKOUTÍ TVOJÍ TVÁŘE: Šestikilová umělá prsa a pořádné zadky! Bizarní kousky v kostymérně a místa, kde jste ještě nebyli!

Maskérnu Tvojí tváře diváci moc dobře znají, zato v kostymérně tak často nejsou, a právě ta ukrývá plno velmi zajímavých kousků v podobě nejrůznějších vycpávek a tělesných komponentů. Umělá prsa, pupky, nohy, prostě vše, co je k dokonalým proměnám potřeba. A už jste byli ve studiu či šatně pro soutěžící? Podívejte se na místa, která v televizi neuvidíte!

Jan Kopečný jako Tom Jones
aktualizováno 02.11.

VIDEO: Hollywoodské finty v Tvojí tváři! Jakou specialitu si na sobotní vystoupení připravil Jan Kopečný?

Jan Kopečný se na sobotní vystoupení v Tvojí tváři připravuje opravdu pečlivě. Bez šikovných maskérů by to ale nešlo! Jak probíhala proměna v ikonického Toma Jonese? Bylo to doslova kouzlo!

Tvoje tvář: Jídelna zákulisí - reportáž Volejte Novu
aktualizováno 28.10.

VIDEO: Kdo je jejich velká máma? Soutěžící Tvojí tváře odhalili, kdo se o ně v zákulisí nejlépe stará!

Náročné tréninky, generálky i nedostatek spánku – to je důvod se řádně posilnit. Po jakém jídle sáhnout soutěžící show Tvoje tvář má známý hlas? To pro vás vyrazila zjistit reportérka Adriana Šoltésová.

Tvoje tvář má známý hlas: Proměny - Volejte Novu
23.09.

DRSNÉ CHVÍLE v Tvojí tváři: 3 hodiny bez hnutí, 5 bez oddechu, 8 v zápřahu. Která proměna byla zdrcující?

V pořadu Volejte Novu nemůže chybět pohled do zákulisí úžasné show. Tentokrát si na paškál reportérka Adriana Šoltésová vzala ty nejpovolanější z řad maskérů a kostymérů. Proměny ve třetím díle jim daly poměrně zabrat, každá z nich byla malou výzvou a pár z nich dokonce nemalým problémem. Pojďte tam, kam oko divákovo jen tak nedohlédne.