Tvoje tvář - 12. díl - Porota
aktualizováno 15.11.

To nedopadne dobře: V porotě Tvojí tváře se v sobotu objeví známá průšvihářka

Zajímá vás, kdo v neděli doplní trio porotců ve finále soutěže Tvoje tvář má známý hlas? Bude to velká všeumělkyně, herečka, zpěvačka, tanečnice, dabérka, která je známá svojí rebelií vůči normám. Už víte, o koho se jedná?

Tvoje tvář - 11. díl - Porota - 3
aktualizováno 08.11.

V porotě 11. dílu Tvojí tváře bude pořádné horko: Zasedne do ní kráska, která nenechá nikoho chladným!

V jedenáctém díle 5. řady fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas bude hodnotit výkony soutěžících jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek s velkým filantropickým srdcem! Uhádnete, kdo to bude?

Tvoje tvář - 10. díl - porota - 1
06.11.

NEJ HLÁŠKY poroty Tvojí tváře: Útok na Pearl Harbor, Godzilla i pořádný turbo!

Desátý díl páté řady Tvojí tváře byl plný dechberoucích výkonů. Nechyběly nečekané momenty i povedené vtípky porotců. V následujícím článku si připomeňte ty nejlepší fórky!

Tvoje tvář - 10. díl - 28
04.11.

PROMLUVILA V ZÁKULISÍ: Bude Marika Šoposká účinkovat v Tvojí tváři?

Herečka Marika Šoposká je stále populárnější. Nejprve na sebe upozornila blogem Sedmilhářky, který psala s Berenikou Kohoutovou, aktuálně hraje v divadle Studio Dva a v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Nyní se dokonce objevila ve Tváři jako porotkyně.

Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 2
16.10.

TOP HLÁŠKY POROTY Tvojí tváře: Samice Badinková, inseminátor Révai a hajzlík v řadách diváků

Sedmý díl Tvojí tváře byl nabitý dechberoucími výkony osmičky soutěžících. Nechyběly nečekané momenty i povedené vtípky porotců! V našem článku si připomeňte ty nej fórky! To je pořádná řachanda.

Tvoje tvář - 7. díl - 1
16.10.

JANEK LEDECKÝ OTEVŘENĚ: Proč by nikdy nešel do Tvojí tváře? Prozradil svou největší slabinu

Rovnou od státnic na právnické fakultě se vydal na turné s kytarou a od hudby ho už nikdo neodtrhnul. Jeho dvacet let staré hity pořád hrají česká rádia. Janek Ledecký se však dnes věnuje hlavně muzikálu. A k tomu porotcuje i v show Tvoje tvář má známý hlas. Jak ho to baví?

Tvoje tvář - 7. díl - Jašków - injektáž
aktualizováno 13.10.

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR s Robertem Jaškówem: Z maskérny mě strašně bolí zadek! Co se tam proboha děje?

Hvězdou sedmého dílu páté řady show Tvoje tvář má známý hlas se stal Robert Jašków, který ztvárnil moravskou folklórní zpěvačku Jarmilu Šulákovou. Tímto vystoupením Bob, který právě přiletěl z NYC, zabodoval i u poroty!

Tvoje tvář - 6. díl - Porota
09.10.

TOP HLÁŠKY POROTY Tvojí tváře: Nářez na holou v přímém přenosu, kebab i obhlížení zadku!

Šestý díl páté řady Tvojí tváře byl plný dechberoucích výkonů. Nechyběly nečekané momenty i povedené vtípky porotců. V následujícím článku si připomeňte ty nejlepší fórky!

Odhalení porotce - 6. díl
aktualizováno 04.10.

ODHALENÍ Z TVOJÍ TVÁŘE: Tuto sobotu zasedne do poroty oblíbená česká topmodelka!

V šestém díle 5. řady fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas bude hodnotit výkony soutěžících jedna z nejúspěšnějších českých modelek s velkým filantropickým srdcem – dokonce je patronka jedné nadace! Uhádnete, kdo to bude?

Tvoje tvář - 5. díl - Porota
02.10.

NEJ HLÁŠKY POROTY Tvojí tváře: Nepřístupné filmy, oplzlý Háma a požárník ve mlýně!

Pátý díl páté řady Tvojí tváře byl plný dechberoucích výkonů. Nechyběly nečekané momenty i povedené vtípky porotců. V následujícím článku si připomeňte ty nejlepší fórky!

Odhalení porotce - 5. díl
aktualizováno 27.09.

NÁVRAT ZRZOUNKY: V 5. díle Tvojí tváře vás v roli porotce pobaví blondýna

Každý týden zavítá do Tvojí tváře hostující porotce, který společně s Jakubem Kohákem, Jankem Ledeckým a Alešem Hámou hodnotí výkony soutěžících. Kdo to bude v pátem kole? Tahle zrzka ve Tváři soutěžila, porotcovala i koučovala!

Tvoje tvář - 4. díl - Patrik Děrgel
25.09.

Děrgel s Kohákem, nebo Jagger s Bowiem? Toto číslo vejde do zlatého fondu kinematografie! VIDEO

Těžko si představit lepší dvojku! Patrik Děrgel a Jakub Kohák při duetu zazářili a jsou si toho dobře vědomi. Jak by své vystoupení ohodnotili?