Tvoje tvář - 5. řada - cesta soutěží - 3
25.11.

TALENTOVANÁ VŠEUMĚLKYNĚ Jitka Schneiderová: Od vousaté ženy po tvrdé rockery. Jaká byla její cesta soutěží?

Herečka Jitka Schneiderová je zvyklá na to, že se jí vše bez námahy daří. Nejspíš ale netušila, co ji čeká týden co týden v populární megashow Tvoje tvář. Nebylo totiž žádnou výjimkou, že musela vydržet třeba i osm hodin nehybně sedět pod maskou...

Tvoje tvář - 12. díl - 9
19.11.

NEČEKANÉ PROHLÁŠENÍ: Jašków a Schneiderová kritizují porotu Tvojí tváře

Oba by díky svým zkušenostem a filmovým štacím mohli mít ega až k oblakům, přesto stojí nohama pevně na zemi. Jitka Schneiderová a Bob Jašków z Tvojí tváře se stali miláčky diváků a důstojně zakončili své působení českým hitem. Jenom si tedy trochu rýpnuli do poroty.

Tvoje tvář - 7. díl - 11
17.11.

11 vítězů jednotlivých kol, ale absolutní vítěz bude jen jeden: Připomeňte si, jak to soutěžícím Tváře šlo!

V sobotu půjde do tuhého! V souboji o absolutní vítězství se utkají Michaela Badinková, Tereza Mašková, Eva Burešová a Patrik Děrgel. Než ale bude rozhodnuto, připomeňte si všech jedenáct proměn, které se zapsaly do historie páté řady soutěže jako vítězné.

Tvoje tvář má známý hlas - 12. díl - 6
16.11.

´HLAVNĚ, ŽE BUDE P*DEL´: Jašków a Schneiderová chystají na finále Tváře pořádnou pecku!

Dva nejstarší a nejzkušenější účastníci show Tvoje tvář má známý hlas si v posledním finálovém kole střihnou legendární český duet. Chystají se na své poslední legendární hudební číslo, než se zase vrátí do filmových ateliérů ke svým televizním a filmovým projektům. Jak se na to těší?

Odhalení proměny Jitky Schneiderové a Roberta Jaškówa
16.11.

ODHALENÍ PROMĚNY: Jašków a Schneiderová? Ne! Hapka a Hegerová! Jejich maska na finále Tváře je dokonalá! FOTO

V sobotu večer televize Nova odvysílá finálový díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna Jitky Schneiderové a Roberta Jaškówa. Z hereckých legend bude naopak duo hudebních legend. Jak budou vypadat? Podívejte se!

Tvoje tvář má známý hlas - 10. díl - 2
aktualizováno 06.11.

Spontánní akce Jitky Schneiderové: Po vystoupení dala Kohákovi úplatek!

Herečka Jitka Schneiderová už v minulých dílech dokázala, že nemá problém vzít na sebe podobu kohokoli. Tentokrát ztvárnila šíleného zpěváka z Japonska a na konci vystoupení dala Jakubovi Kohákovi hodinky, které byly součástí kostýmu, jako úplatek!

Tvoje tvář - 9. díl - odhalení songů - 9
27.10.

Jitku Schneiderovou čeká pořádná výzva: Její taneční partner nebude živý!

V české kultovní klasice Samotáři byla Jitka Schneiderová osamělá a nevěděla, co se životem. Vypadá to, že nyní si na oblíbený film zavzpomíná. Místo živého tanečníka bude vystupovat s umělou figurínou!

Tvoje tvář - 8. díl - odhalení songů - 5
20.10.

VIDEO: Jitka Schneiderová má dokonalou sexy postavu, přesto chce větší zadek. Pomůže jí ve Tváři!

Takhle sexy Jitku Schneiderovou neznáte. V osmém díle Tvojí tváře ztvární Jennifer Lopez, která si dala předsevzetí, že nikdy nezestárne. Česká herečka se těší, až bude mít možnost sáhnout si na zadek americké umělkyně, která si neřekne jinak než JLo.

Tvoje tvář - 7. díl - 26
16.10.

VIDEO: Kam jezdí Jitka Schneiderová přemýšlet o životě? Zkusit to můžete i vy!

V sedmém kole show Tvoje tvář má známý hlas se Jitka Schneiderová představila jako jedinečná popová ikona osmdesátých a devadesátých let a podporovatelka lidských práv Cyndi Lauper. Jak si užila večer v její kůži a co mají společného?

Odhalení proměny Jitky Schneiderové - 1
12.10.

ODHALENÍ PROMĚNY: Z Jitky Schneiderové je popová princezna! S blond parukou je neskutečně sexy. FOTO

V sobotu večer televize Nova odvysílá už sedmý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna Jitky Schneiderové. Z drobné a oblíbené herečky ze Samotářů bude americká popová princezna. Jak bude vypadat? Podívejte se!

Tvoje tvář - 6. díl - Jitka Schneiderová
aktualizováno 08.10.

Vzdorující Jitka Schneiderová? V mládí žila ve skupině milující punk a milovala zvláštní tanec

Česká herečka Jitka Schneiderová to v show Tvoje tvář má známý hlas pořádně rozjíždí. Není se však čemu divit! Zamlada totiž žila s punkáči a pogovala. A jak sama říká, rockové koncerty jsou její život.

Tvoje tvář - 4. díl - injektáž
22.09.

EXKLUZIVNÍ PROZRAZENÍ: Jitka Schneiderová je po vítězství v koncích! Vůbec netuší, co bude dělat dál

Čtvrtý díl show Tvoje tvář zná svého vítěze – Jitku Schneiderovou, která poslala celý sál do kolen svojí verzí muzikálového vystoupení od zpěvačky Kealy Settle. Jaké byly její pocity těsně po vítězství?