Velká ANKETA Tvojí tváře: Na koho se nejvíc těšíte? HLASUJTE!

Tvoje tvář má známý hlas: Na koho se nejvíc těšíte?
Zdroj: TV Nova

Třetí řada fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas se blíží. První díl uvidíte na obrazovkách televize Nova už v neděli 26. února ve 20:20. Kdo ze soutěžících je vašim největším favoritem? Hlasujte!

Martin Dejdar
Oblíbený showman, herec, dabér a producent, který má na svém kontě nespočet ocenění. Tento jedenapadesátiletý herec se narodil ve Vysokém Mýtě, vystudoval DAMU a zahrál si v několika seriálech a filmech. Jistě ho znáte jako Ozzáka v seriálu Comeback nebo jako dabéra Barta Simpsona.


Aleš Háma
Třiačtyřicetiletý herec se narodil v Karlových Varech a studoval společně s Adélou Gondíkovou Pražskou konzervatoř. Po dostudování vyrazil pracovat za oceán a to do San Franciska. Kromě herectví se také věnuje moderování. Jistě ho všichni dobře znáte ze seriálu Ulice, ve kterém ztvárnil faráře Rybu. Bude právě on vaším favoritem?


Milan Peroutka
Český herec a zpěvák se narodil v roce 1990, před 4 lety založil vlastní kapelu Perutě. Od útlého dětství navštěvoval dramatické kroužky a hrál divadlo. Vidět jste ho mohli také v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 nebo v seriálu Gympl s ručením omezeným. Tento pohledný talentovaný muž jistě dostane do kolen nejednu fanynku, co říkáte?


Ondřej Ruml
Herec a zpěvák se narodil v roce 1981 v Jablonci na Nisou, hraje na klavír, banjo a kytaru. Na klavír začal hrát v deseti letech a studoval pražskou konzervatoř Jaroslava Ježka. Kromě zpěvu jste ho mohli vidět také v několika muzikálech, například v muzikálu Daniela Landy Tajemství. Svou kariéru odstartoval díky talentové soutěži X Factor, ve které se umístil na druhém místě.


Markéta Konvičková
Nejmladší soutěžící třetí řady je dvaadvacetiletá zpěvačka z Třince Markéta Konvičková, která se do povědomí diváků dostala díky soutěži Československá SuperStar. Od té doby se věnuje zpěvu a na svém kontě má 4 alba a také je držitelkou Českého slavíka v kategorii Objev roku. Kromě toho studuje na Vysoké škole báňské.


Martha Issová
Martha Issová v současné době patří k nejlepším českým herečkám. Narodila se v Praze a momentálně sklízí úspěch na jevišti Dejvického divadla. Vidět jste ji mohli také v několika filmech, za zmínku určitě stojí Tajnosti, Sedmero krkavců nebo Líbáš jako Bůh. Partnerem Marthy je režisér David Ondříček, se kterým má dceru Františku.


Adéla Gondíková
Adéla se kromě herectví věnuje také moderování. Na obrazovkách televize Nova moderovala se svým bratrem Daliborem Snídani s Novou, Rady ptáka Loskutáka a také Tescomu s chutí. Narodila se v Sokolově a studovala Pražskou konzervatoř, obor hudebně- dramatický. Vidět jste ji mohli také v několika filmech, například ve snímku Doktor od jezera hrochů. Jejím manželem je Ondřej Brousek ml., se kterým má dceru.


Tatiana Vilhelmová
Osmatřicetiletá herečka se narodila v Praze a jako malá holka se věnovala baletu a zpěvu. Studium na Státní konzervatoři však nedokončila. Její maminka žije v Jihoafrické republice a tatínek na Ukrajině. Kromě staršího bratra má hodně nevlastních sourozenců. V současné době žije s frontmanem kapely Nightwork Vojtou Dykem, se kterým má tříletého syna Aloise. Tatiana je maminka tří dětí. Kromě Aloise má také syny Františka a Cyrila, které má s bývalým manželem Pavlem Čechákem.

Nenechte si ujít první díl oblíbené fenomenální show Tvoje tvář a to v neděli 26. února ve 20:20 na Nově!


A na koho se těšíte nejvíc? Hlasujte!

Anketa

Na koho se z Tvojí tvář nejvíc těšíte?

Hlasovalo 10011 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

MÁM TO! Ondřej Ruml prozradil recept, jak se to dělá, aby slavní zpěváci byli ztvárněni věrohodně!

PRVNÍ STŘET S LINDOU FINKOVOU. Trénink na Tvojí tvář byl pro Milana Peroutku fiaskem! Co se stalo?

Nova.cz