Ústní roztahováky i dětské celebrity. Filipínská verze TVOJÍ TVÁŘE oplývá jistými bizarnostmi. VIDEO

Tvoje tvář má známý hlas Filipíny
Zdroj: YouTube.com

Madonna, Lady Gaga, Miley Cyrus nebo Meghan Trainor se objevují ve filipínské verzi show Tvoje tvář má známý hlas, tentokrát však zpíváno dětmi! Z malých celebrit jsou rázem ty velké a mají co nabídnout, jejich hlasy totiž leckdy vyrazí dech! Přesvědčte se sami.

Tvoje tvář má známý hlas je pěvecká show založena na celebritách napodobujících pěvecké legendy. V České verzi této show jste mohli slyšet například Adama Mišíka jako Miley Cyrus, Tomáše Matonohu jako Rytmuse či Ivu Pazderkovou jako Pink. Ve Filipínské verzi je to trochu jinak – tam uslyšíte zpívat jak populární dospěláky, tak dětské celebrity.

Esang De Torres (11) je na Filipínách známá dětská herečka a zpěvačka, která se již ve svých devíti letech stala nejmladším umělcem mající svůj sólový koncert. Dále se objevila ve filipínské verzi muzikálu Bídníci jako malá Cosette či v hlavní roli muzikálu Matilda. V Tvojí Tváři se ve své zemi objevila třeba jako známá zpěvačka Christina Aguilera s písní Beautiful či jako Adele s písní Hello, kdy nezklamala.


Nejmladším talentem v aktuálně vysílané Tvojí tváři na Filipínách je herečka Chunsa Jung (7), která se proslavila romantickou komedií Just the 3 of Us. V Tváři si zazpívala například Madonnu s písní Holiday či Megan Trainor se singlem All About That Bass. Děti tam předvádí neuvěřitelné výkony v kompletní proměně stejně jako dospělí.


Filipínská Tvář je také populární bavnými výzvami pro soutěžící, například "Big Mouth Challenge" neboli Výzva velké pusy, ve které si soutěžící i porotci vezmou ústní roztahovák a snaží se zazpívat píseň. V ukázce můžete najít konkrétně snahu zazpívat větu Say that you love me z písničky Lovefool od The Cardigans.
 


 

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DALŠÍ JMÉNA ODHALENA: V nové řadě Tvojí tváře se objeví i dva populární herci! FOTO

EXKLUZIVNĚ: Tvoje tvář má známý hlas je zpět! ODHALENÍ prvních dvou soutěžících