TOP MOMENTY 6. DÍLU: Nehoda s mikrofonem, neoholená Martha Issová i povedený pád Konvičkové!

Tvoje tvář má známý hlas: Top momenty - 6. díl
Zdroj: TV Nova

Šestý díl Tvojí tváře diváky opět neskutečně pobavil! Zatímco Markétu a Martina trochu potrápily rekvizity, Milanovi po dnešním dílu přibyly další fanynky! Připomeňte si i další TOP MOMENTY dnešního dílu!

 

Martin Dejdar a jeho komplikace s mikrofonem
Martin dnešní díl Tvojí tváře odstartoval opravdu ve velkém stylu. Jako zpěvák švédské rockové skupiny Europe totiž rozjel drsné vystoupení, které se neobešlo bez ohnivých efektů a skvěle provedené choreografie. Málo kdo si ale všiml, že vítěze pátého dílu během jeho výkonu postihla malá komplikace v podobě upadnutého mikrofonu. Před trapasem ale Martina uchránil Jakub Kohák, který mu mikrofon rychle vrátil zpět. Nehody s mikrofonem by si ale nejspíš nikdo ani nevšiml, kdyby se Kohák svou záchrannou misí nepochlubil během hodnocení.


Povedený pád Makéty Konvičkové
Markéta se tentokrát proměnila do svůdné zpěvačky Carly Rae Jepsen a během svého vystoupení si užívala společnost sexy svalovců. Součástí choreografie byli nejen krásní mladíci, ale také nablýskané auto, které Markéta během vystoupení umývala napěněnou houbou. Ačkoliv se Markétka během svého vystoupení snažila působit dokonale sexy, plány jí trochu překazil právě kýbl s mýdlovou vodou, do kterého zpěvačka nechtěně spadla celým obličejem. Markéta ale ukázala, že je skutečná profesionálka a dokončila své vystoupení i s obličejem pokrytým bílou pěnou.


Neoholená Martha Issová
Každé vystoupení v Tvojí tváři je svým způsobem jedinečné. Pokud ale hledáte někoho, kdo je za každou cenu originální, je to bezesporu herečka Martha Issová, která každou svou proměnu bere s nadhledem sobě vlastním. Zdálo se, že Marthina proměna v šestém díle bude jedna z těch normálních, bez jakýchkoliv výstředností. Vše se ale změnilo ve chvíli, kdy herečka zvedla ruku a ukázala svůj tmavý drn v podpaždí, který byl pouze nezbytnou součástí kostýmu. Celé vystoupení završila poroty, která se rozhodla, že své hodnocení pojme trochu netradičně a to pomocí balonků. Postup je jednoduchý - nadechnou se hélia a hodnotit a vtipné chvilky byly na světě!


Svůdník Milan Peroutka

Tak to se opravdu povedlo! Nejmladší muž soutěže se v šestém díle proměnil ve španělského zpěváka Enriqua Iglesiase a potěšil tak především ženskou část publika. Milan ale svými sexy pohyby dostal do kolen nejen porotkyni Ivu Pazderkovou, ale dokonce i hostujícího porotce Martina Zounara, který si Milanovo vystoupení evidentně užil.


Bloňdatý Ruml a návrat Aničky Slováčkové
Ondra Ruml v šestém díle vystoupil společně se soutěžící předchozí řady Tvojí tváře Aničkou Slováčkovou. Zatímco Anička zazpívala coby sexy zpěvačka Rihanna, Ondra se skvěle popral s nelehkým úkolem a diváky oslnil bezchybným rappem a jedinečnou proměnou v Eminema. Ondra bral svou proměnu v Eminema opravdu vážně a dokonce si nechal obravit vlasy na blond, aby byl co možná nejvěrohodnější. Ondrovu odvahu ocenil také porotce Janek Ledecký, který zavtipkoval i o tom, že se Ondra kvůli vystoupení nechal dokonce i potetovat.


A nezapomeňte! Lístky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!

 

Nepřehlédněte:

Aleš Háma v 6. díle Tvojí tváře zvítězil jako čokoládový obr! Přístě zazpívá song vysportovaného krasavce. Víme jaký!

KOUZLA MASKÉRŮ: Která proměna 6. dílu Tvojí tváře byla TOP? HLASUJTE! 

Nova.cz