TOP MOMENTY 1. DÍLU TVOJÍ TVÁŘE: Ztělesněná animovaná postavička i šílené taneční kreace!

Tvoje tvář má známý hlas: Top momenty - 1. díl
Zdroj: TV Nova

Kdo by se někdy nechtěl převtělit do oblíbené animované postavičky, nebo si střihnout legendární hit kapely Boney M? V Tvojí tváři jde ale vše! Připomeňte si ty nej momenty celého prvního dílu.

Jan Cina jako Pharrell Williams

Vítěz druhé řady Tvojí tváře odstartoval řadu třetí, a to rovnou s oblíbenou písni Freedom od Pharrella Williamse – a jak jinak než naprosto famózně! Kdo si u této písně taky zatančil?

 

Milan Peroutka jako Petr Muk 

Janek Ledecký je velký tvrďák, který ani jednou v soutěži neplakal. Teď měl ale hodně na krajíčku. Milan Peroutka totiž dokázal, že je výborný zpěvák a v prvním díle dokonale ztvárnil českou legendu a zároveň dobrého kamaráda Janka – Petra Muka. Poté, co tuto smutnou píseň dozpíval, bylo vidět, že má Janek opravdu slzy na krajíčku. „Péťa byl můj dobrej kamarád, tvůj táta taky a já si myslím, že se odněkud dívají, bylo to úžasné,“ ohodnotil vystoupení Janek Ledecký. Taky vás Milan rozplakal?

 

Markéta Konvičková jako Elsa

Elsa, královna Ledového království. A právě tato oblíbená dětská animovaná postavička ožila! „Já jsem byla dojatá, ty jsi to strašně krásně zazpívala, bylo to nádherné, ty jsi tolika dětem ztělesnila ten sen,“ okomentovala vystoupení Iva Pazderková. A se superlativy pokračoval i Honza Cina. „Můj sen je být animovaná postava, takže ti strašně závidím, ale hrozně ti to přeju,“ dodal vítěz druhé řady Tvojí tváře.


tvoje tvář má známý hlas
Aleš Háma jako Boney M

Třpytivý overal, do detailu ztvárněná gesta legendární kapely Boney M. Aleš zkrátka zabodoval a jakmile začal tančit, jen málokdo se nezačal smát. Jeho povedené taneční kreace vtipně okomentoval Jakub Kohák: „Vlastimil Harapes usnul v solárku a někdo do něj vpravil sedativa a šedesát litrů energeťáku.“ A Honza se zvesela přidal: „Stříbrná veverka, která se poprvé napila kafe. Ty jsi taková disco kulička a v sedmém disco nebi.“

Martin Dejdar jako Israel Kamakawiwo´ole

Tak to je teda něco! Jakmile Martin Dejdar vyjel výtahem, vyšel z nej skutečný Israel. Oblíbeného českého baviče nepoznal skoro nikdo, a to ani porota. Maskéři si s touto proměnou dali hodně záležet a složitý proces, během kterého musel Martin seděl několik hodin v maskérně, se vyplatil! Proměna byla úžasná stejně jako celé vystoupení a jistě vás také nabilo pozitivní energií. Komu se taky tato proměna tak líbila?

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

JEDINEČNÉ: Adéla Gondíková se projela na velbloudovi jako Tarkan a vyhrála 1. díl Tvojí tváře!

Úžasná práce maskérů: Která proměna prvního dílu TVOJÍ TVÁŘE u vás zvítězila? HLASUJTE!

Nova.cz