Tento týden zasedne v porotě pořádně namyšlená herečka! Podívejte se, kdo to bude

Tvoje tvář má známý hlas: Porota a Jirešová
Zdroj: TV Nova

V sobotu se diváci můžou těšit již na sedmý díl úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. I tento týden naší porotě ve složení Kohák-Čvančarová-Ledecký pomůže speciální host. Tentokrát jím bude herečka, která v poslední době sklízí úspěch především na hudebním poli.

Hraje v divadle, v televizi, muzikálu, zpívá a koncertuje. A do toho se stíhá starat o malou dcerku Ronju, kterou má s hercem Pavlem Liškou. Diváci televize Nova oblíbenou herečku můžou znát ze seriálů Dokonalý svět, Soukromé pasti nebo třeba Okresní přebor. Kdo pořád ještě netuší, o koho se jedná, stačí říct "Nafrněná"! Snad každý totiž ví, že zpěvačkou velmi populárního songu Nafrněná je Bára Poláková.

 

Herečka v seriálu Dokonalý svět

 

Bára Poláková a Vojta Dyk v sérii Soukromé pasti

 

Herečka, v poslední době tedy především zpěvačka, ještě nikdy nezasedla v porotě. O to více se těší na to, jak bude hodnotit překvapivé proměny a skvělé výkony našich hvězd z pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Jak to Báře Polákové bude v porotě slušet, se můžete těšit již tuto sobotu od 20:20 na Nově v pořadu Tvoje tvář má známý hlas.
 

Nepřehlédněte:
 

Vojtek a Mc Hammer v jednom autě! To je jízda!

 

Zákulisí Tvojí tváře: Komu bylo ouvej a kdo perlil a bavil všechny v maskérně?

Nova.cz