SEZNAM SONGŮ sobotního semifinále Tváře: Nahý Brad Pitt, španělská bomba a speciální číslo bývalých účastníků

Publikováno 7. 11. 2018
Zdroj: TV Nova

 

Jitka Schneiderová jako Shania Twain - Don’t Impress me much
Prodala sto milionů alb, vyhrála pět Grammy, umístila se v mnoha anketách o nejpřitažlivější ženu planety. Mohlo by se zdát, že život kanadské country popové hvězdy Shaniy Twain připomíná pohádku. Jenže pod slupkou úspěchu se skrývá spousta bolesti. Její rodiče zahynuli při autonehodě, když jí bylo 22 let. Její propojení country s popem a mainstreamem bylo v tehdejší době posluchači přijato s nadšením, a tak každý song, který zpěvačka představila, se okamžitě stal hitem. V písni zpívá o tom, jak viděla fotku nahého Brada Pitta.

Michaela Badinková jako Edith Piaf - Padam

Legendární francouzská zpěvačka byla známá hlavně svým magickým hlasem, ovšem nezapomenutelná je i její tvář s tence namalovaným protáhlým obočím. Když zpívala, rysy jejího obličeje se různě vraštily a měnily podle toho, jaké emoce zrovna vyjadřovala – od smutku a bolesti až po milostnou vášeň a radost. Nic z toho nepředstírala, vycházela totiž z vlastních niterných prožitků a zkušeností. Ve svém životě zažila to, co málokdo. Edith píseň popsala jako posedlost. „V mé mysli běží noc a den, jednoho dne se z toho zblázním. Padam – ta melodie mě pronásleduje, připomíná mi ztracenou lásku a mládí!“. Jak si s tím Míša poradí, zůstává ve hvězdách!

Eva Burešová jako King Africa - Bomba

Taneční hudební projekt z Argentiny se stal prominentní skupinou v první polovině 90. let. Založil jej DJ Martin Lacree a světovou proslulost jim zařídil frontman a zpěvák Alan Duffy. Jejich hudební styl nemá v Evropě obdoby. La Bomba, singl se kterým obletěli svět, není ale shodou náhod jejich signaturní písničkou. Písnička bude pro Evu spíše výlet do velkého bizáru hudební telenovely ve španělštině.

Tereza Mašková jako Kelly Family - An Angel
"Čágo bélo, šílenci, tady Tereza Pergnerová a hitparáda Eso. Po druhém místě, kde najdeme Haddawaye a jeho hit 'What Is Love', nás z prvního místa už popáté zdraví Kelly Family a 'An Angel'. Získávají tak červené eso a postupují do Zlatého esa." Nějak takhle to vypadalo na přelomu let 1994 a 1995. Jejich plakáty plnily bravíčka i naše dětské pokojíčky. Tahle kapela byla devadesátková nezbytnost. Kdo neznal Kelly Family, jako by nebyl. Jejich hity byly dlouhé týdny na vrcholcích hitparád a holky se hádaly, jestli je hezčí Paddy nebo Angelo. Byla to rodinná kapela. Všechno začali jejich rodiče Daniel a Barbara Kelly. Ti cestovali po Evropě a postupně s dětmi koncertovali. Barbara porodila během kočovného života 12 dětí, 9 z nich vystupovalo v kapele The Kelly Family. Začínali hrát na oslavách, vesnických slavnostech a malých festivalech. Postupně se vyšplhali až na vrchol. Otázkou zůstává: Bude Tereza Angelo nebo Paddy? A kdo bude ten druhý?

Oblíbenou show Tvoje tvář má známý hlas sledujte již tuto sobotu od 20:15 na Nově!

 

 


 

1
2
Maci