Z TOHO MRAZÍ! Tohle museli soutěžící Tvojí tváře přetrpět! VIDEA ZDE

Záběry, ze kterých mrazí! Aby měli maskéři v populární show Tvoje tvář má známý hlas usnadněnou přípravu masek, každý soutěžící podstoupil ještě před samotným natáčením náročný proces výroby odlitku celé hlavy. Speciální příprava hvězdných osobností nebyla nutná a maskéři se tak mohli pustit do práce. Jak celý proces probíhal, prozradil umělecký maskér David Šesták.

Rozhodně nešlo o nic nednoduchého! Nejdřív bylo třeba zakrýt vlasy, každému ze soutěžících nasadit pleš. Následně maskéři namazali soutěžícímu celý obličej vazelínou, velkou péči věnovali obočím a řasám, a pak začali nanášet dvousložkový silikon.


• • • CELÝ DÍL TVOJÍ TVÁŘE SLEDUJTE ZDE • • •


Iva Pazderková:


Ten se nanáší na celou hlavu a tuhne zhruba pět minut. Pak maskéři natřeli druhou vrstvu silikonu, aby bylo vše pevnější. Na zatuhlý silikon se poté nanášely sádrové obvazy.


David Kraus:


Petr Vondráček:


Obvazy ztuhnou a vytvoří kolem hlavy velkou krustu, tzv. podpůrnou formu. Silikon pak maskéři rozstřihli a sundali soutěžícímu z hlavy.


Adam Mišík:


Celý proces trval v průměru hodinu a půl až dvě hodiny.


Petr Rychlý:


Zatuhlý silikon se umístí do podpůrné formy, forma se vyleje sádrou, a vznikne tak odlitek celé hlavy. Následně se busta čistí, vyhlazuje a vybrušuje. Finální podoba je hotová zhruba za tři dny.


Jakub Kohák:


„Připravovali jsme také odlitek z měkké pěny pro kolegyni vlasovou specialistku, která jej využívala pro přípravu paruk,“ doplnil Šesták.


Hana Holišová:


„Výroba odlitku není příjemná záležitost, je to trochu klaustrofobické. U některých soutěžících, například Petra Vondráčka, jsme museli použít jinou techniku. Nejdříve jsme odlili přední část a následně zadní část hlavy,“ doplnil

 
Anna Fialová:


Ivana Chýlková:


Premiérový díl show Tvoje tvář má známý hlas v sobotu ve 20:20 na Nově!

 

Nepřehlédněte:

Polonahý Adam Mišík z Tvojí tváře: Z jeho SEXY FOTEK se vám podlomí kolena!

Nova.cz