Specialitka Michaely Badinkové: Tréma se u ní projevuje velmi zvláštním způsobem

Hvězda seriálů Ulice a Ordinace v Růžové zahradě 2 v Tvojí tváři opět zazářila. Tentokrát se předvedla se singlem "Hush, Hush!" od americké zpěvačky Nicole Scherzinger. Co o svém vystoupení prozradila?

tvoje tvář má známý hlas

Půvabná herečka Michaela Badinková se ve druhém díle Tvojí tváře měla převtělit v sexy divu Nicole Scherzinger. Ačkoliv o sobě Míša tvrdí, že z ní sexy look nevyzařuje, opak je pravdou a na pódiu to pořádně rozjela!„Mám ráda, když se při vystoupení něco děje. Jsem totiž herečka a zpívat umím spíš jen herecky, takže se na pódiu radši hýbu, abych zakamuflovala nějaký ten špatný tón,“
prozradila po vystoupení se smíchem. Nelákalo by mě na jevišti pouze stát, to je spíše pro opravdové zpěvačky jako je Terezka,“ zkonstatovala.

Míšino vystoupení se ale nemohlo obejít i bez obav. „Obávala jsem se sucha v puse, tak se totiž u mě projevuje tréma,“ popisuje svůj strach seriálová hvězda, „Sucho v puse jsem dnes měla naštěstí jen na konci,“ dodává.Jednou z rad, kterou herečka před představením dostala, bylo, aby se snažila být sexy. Jak jí to šlo? „Diváci mě už znají a vědí, že nejsem moc sexy typ a bojovala jsem s tím,“ úsměvně komentovala Míša, „Přišlo mi to velmi legrační, ale když si na to člověk hraje, tak mu to jde líp. Já si ale myslím, že od sexy projevu jsem na hony vzdálená,“ dodala se smíchem.Co dalšího na sebe Míša prozradila? Podívejte se na video! Na celý druhý díl se můžete podívat ZDE.

 

Na zábavnou show Tvoje tvář má známý hlas se můžete těšit každou sobotu ve 20:15 na TV Nova.

Sisi