NOVÁ LÁSKA: Milan Peroutka se pořádně zrelaxoval a dobil baterky. Kdo mu při tom dělal společnost?

Milan Peroutka
Zdroj: Profimedia

Velké tmavé oči, vyvinutá stavba těla, bujná kštice, pořádné masivní nohy. Znáte to, láska na první pohled. A těmto svodům neodolal ani finalista třetí řady zábavné show Tvoje tvář má známý hlas.

Sympatický zpěvák Milan Peroutka si na nedostatek pozornosti fanynek nemohl stěžovat ani před pěveckou soutěží Tvoje tvář má známý hlas. Podle všeho teď žádnou lásku nehledá a jeho srdce zatím patří všem.

Milan je totiž hodně vytížený a právě to může být úskalí nově vznikajícího vztahu. Kromě nahrávání s kapelou, natáčí nové klipy, píše písně, zkouší muzikálová představení a bude hrát v jednom z oblíbených nováckých seriálů! Známý sympaťák zazářil ve třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas, ve které se umístil na krásném druhém místě. Na obrazovky televize Nova vtrhne znovu, a to ve zcela jiné roli– diváci ho uvidí v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 coby mladého medika Jonáše v nových dílech po prázdninách. A že se mají na co těšit!

Možná ale teď konečně našel tu pravou a osudovou lásku. Na svém instagramovém profilu zveřejnil fotku, která to dosvědčuje. Milan se do koní! A vypadá to, že našel v němé tváři zalíbení. Culil se od ucha k uchu a k fotce napsal, že si pořádně „dobil baterky“. Takže dámy mají teď pořádnou konkurenci v statném hnědákovi.

NEPŘEHLÉDNĚTE:Maci