ZRAKVIL SE NA PEROUTKU: Jašków si oddělal nohu a porotě hrál na city

Robert Jašków se svými výkony v show Tvoje tvář má známý hlas pasoval do role největšího komedianta a vtipálka celé soutěže. Nyní mu ale moc do smíchu nebylo. Na tréninku na své další vystoupení jako Boney M se totiž ošklivě zranil.

tvoje tvář má známý hlas

Přímo na místě mu zranění ošetřil zdravotník, který však osmačtyřicetiletému herci doporučil převoz do nemocnice. A dobře udělal, diagnózou byl natržený lýtkový sval! Není to zranění, které by se zahojilo ze dne na den, už tehdy bylo tedy jasné, že během svých dalších vystoupení bude minimálně kulhat. Dokonce musel tancovat s holí. Se sebezapřením a s bolestmi.

„Užil bych si to, kdybych byl zdravý. Měl jsem ale obrovskou podporu, přišla rodina, to bylo skvělý,“ přiblížil Robert své sobotní vystoupení. Jenomže si při vystoupení způsobil další zranění! „Namohl jsem si tu druhou nohu,“ řekl v nadsázce se smíchem. Jeho osud dává vzpomenout na Milana Peroutku, který na spoustě svých vystoupeních musel být s berlemi.

A jak vznikala obtížná choreografie? „Berle součástí vystoupení nejsou, to jsme museli přepracovat. Největší zásluhu na tom má Angeé Svobodová. Ta mi s tím neskutečně pomohla, postavila mi celé vystoupení,“ klanil se choreografce i tanečnici. K tomu ještě Bob zkusil zatlačit na porotu, aby mu pomohla. „Snad jsem vzbudil dostatečnou lítost, aby mě líp hodnotili,“ zakončil se smíchem.

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!

A nezapomeňte Robertovi držet palce i v semifinále 10. listopadu od 20:15 na Nově.


 

Maci