BYL TO ADRENALIN: Patrik Děrgel se málem v půlce vystoupení sebral a odešel!

Zdroj: TV Nova

Rozverný herec a zpěvák Patrik Děrgel si svoje účinkování v Tvojí tváři do sytosti užívá. Občas ale i on zažije pernou chvilku. Problémy mu překvapivě nedělají jako jiným kolegům vysoké podpatky ani dlouhé paruky...

tvoje tvář má známý hlas

Jeho kariéra začala tak, že při první repríze spadl z jeviště do první řady a zlomil si u toho ruku. Na prknech, která znamenají svět, se téměř svlékl do naha. Ztvárňuje ženy i naivní muže. Neexistuje snad nic, co by tenhle skromný kluk z Bohumína nezvládl. A zdá se, že v ženských rolích se celkem našel.

„Líbím se sám sobě, vždycky se sám sobě líbím,“ říká Patrik po vystoupení. „Když jsem žena, tak si rád sahám na prsa a i dolu. Mám totiž ultra stahovací kalhotky a ty mně tam vyrábějí volská oka,“ mrkne šibalsky na reportérku. A co na tom, že Kohák řekl, že vypadá jako Godzilla. „To řekl, protože se cítí být ke mně přitahován. Já jsem takový jeho erotický sen,“ pokračuje rozverný Patrik.

Rozhovor přerušil Aleš Háma, který nezapomněl okomentovat jeho vzhled. „Patrik byl dneska strašně dobrý. A hlavně je moc krásný. Kdybych neměl manželku a děti, tak na něj skočím,“ zaskočil šibalsky koukajícího Patrika, který se následně odboural a dostal záchvat smíchu. „On i Aleš Háma může mít smysl pro humor,“ komentuje výstup porotce.

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!

Dokáže se Patrik dostat do finálové čtyřky? To sleduje již tuto sobotu od 20:15 na Nově v show Tvoje tvář má známý hlas!

 

Maci