ZKLAMANÁ EVA BUREŠOVÁ: Milan Peroutka se na ni vykašlal!

Král popu – to bude opravdu tvrdý oříšek. Herečka Eva Burešová už se v Tvojí tváři musela poprat s ledasčím, ale tentokrát to bude mít opravdu složité! Jak se jí podaří napodobit nenapodobitelného tanečníka Michaela Jacksona?

tvoje tvář má známý hlas

Pětadvacetiletá muzikálová zpěvačka a herečka, která je jedním z idolů a horkých favoritů na celkové prvenství páté řady Tvojí tváře, bude v sedmém díle show postavena před opravdu velkou výzvu! Michael Jackson, to je prostě legenda! Navíc jej předtím už v show Tvoje tvář má známý hlas ztvárňovali hned čtyři zpěváci.

Za sebou má Eva jistě několik bezesných nocí. Zvládne to stejně dobře jako Hana Holišová, Roman Vojtek, Milan Peroutka a Jan Kopečný, kteří už krále popu v minulých řadách ztvárňovali? „Jeho pohyby zná naprosto každý, nebudu se mít na co vymlouvat nebo se za něco schovat. Vždyť je to král hudby,“ lamentuje Eva.

A vskutku, zažila pořádně perný týden. „Pohyby jsem cvičila úplně všude. U plotny, v obchodě, ve veřejné dopravě. Málem jsem si vykloubila i ruku,“ prozradila Eva. Snad se konce soutěže dožije ve zdraví. „Prostě je to masakr, je to hodně těžký. A Peroutka, ten mi nedal ani jednu radu!“ zakončila rozčíleně.

Pět sérií a pět soutěžících, kteří předvedli krále popu Michaela Jacksona. Bude Eva nejlepší? To sledujte v sobotu 13. října od 20:15 na Nově!
 

Maci