Nejhorší součást Freddieho masky: Vojta D prozradil, co už nikdy nechce zažít!

Aktualizováno 5.11. 2018 14:37
Zdroj: TV Nova

Freddie Mercury byl jen jeden a nahradit ho nelze. Co ale nejde upřít Vojtovi Drahokoupilovi, je fakt, že jeho zpěv, pohyby a práce s publikem se britské legendě velmi přiblížily. V Tvojí tváři předvedl elektrizující show, která ho málem dohnala k slzám!

tvoje tvář má známý hlas

Zanzibarský rodák byl již od dětství ‚exhibicionista‘ a liboval si ve výstředním oblékání. To se projevilo i na jeho vystupování. Také byl pověstný prací s publikem, které mu vždycky poslušně zobalo z ruky. To dokázal i Vojta. „To bylo geniální, co? Cítil jsem se jako na domácí půdě. To je sen každého zpěváka. Já to dělám na svých koncertech taky, a naučili mě to právě Queen,“ říká Vojta.

„Snad to nebyla parodie, ale dokázal jsem to odzpívat se ctí,“ zapřemýšlel po vystoupení. Freddieho jedinečnost právě spočívala v jeho dokonalém a nezaměnitelném vokálu s obrovským tónovým rozsahem, údajně až čtyři oktávy. I s tím si Vojta poradil a sám z toho měl husí kůži. „Měl jsem na krajíčku, hlavně na konci. Bylo to pro mě strašně dojemný. Bude konec show a tenhle song to vystihuje všechno,“ prozrazuje.

A jak si Vojta opět užil svoje milované vousy? „Tenhle kartáč je hrozný. Je z kategorie jednou na sebe a vyhodit. Stejně tak tyhle úděsný zuby a o chlupech v podpaží ani nemluvím,“ říká Vojta. Knír si přitom nechal Mercury narůst právě kvůli výraznému předkusu, protože prý knír od této vady na kráse odváděl pozornost.

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!

Dokáže se Vojta dostat do finálové čtyřky? To sleduje již tuto sobotu od 20:15 na Nově.

 

 

Maci