MELANCHOLICKÝ JAN RÉVAI: Jeho velký sen? Chtěl by si v Tvojí tváři střihnout tento romantický song

První díl hudební show Tvoje tvář má známý hlas se nezadržitelně blíží. Účastníci tak začínají přemýšlet nad tím, koho by rádi ztvárnili. Herec a bývalý tanečník Jan Révai si vysnil jednu irskou kapelu, kterou v rodném Irsku nikdo nemůže vystát.

Příběh Jana Révaie je tak trochu jako z amerického filmu. Je o člověku, který udělal chybu, šel za ni pykat, ale nevzdal se a pracoval na sobě. 

Své charisma propůjčil mnoha divadelním rolím. Zahrál si například v inscenacích Tančírna, Mnoho povyků pro nic, O myších a lidech, Cyráno z Bergeracu nebo Othello. Záporné postavy šly Janu Révaiovi vždycky nejlépe. Nyní se však zasnil nad jednou speciální rolí, kterou by chtěl zkusit v Tvojí tváři.

Já bych si třeba strašně rád zazpíval U2, ale vím, že to nikdy nedám. With or without you je vysněná pecka,“ prozradil Honza. Jeden z největších hitů irské kapely z alba The Joshua Tree patří mezi ty nejnáročnější písničky. Těžkou hlavu si z toho ale Jan nedělá. „Je to imitační program, tudíž se budu snažit to co nejvěrněji napodobit a zazpívat,“ uzavřel s úsměvem.Jak Jan Révai v show Tvoje tvář nakonec zazáří? To zjistíte už v sobotu 1. září od 20:20 na TV Nova.

 

Maci