ZA TO STOJÍ BOJOVAT! Míša Badinková předala nadaci výhru z Tváře. Tyto záběry vás rozpláčou

Publikováno 25. 11. 2018
Zdroj: TV Nova

Symbolické předání šeku je vždy příjemnou tečkou za jednotlivými projekty. Herečka a vítězka Tváře Míša Badinková vyhrála pro nadaci Dobré víly dětem téměř čtvrt milionu korun. K tomu přidala dalších několik tisíc ze své vlastní kapsy. Podívejte se!

tvoje tvář má známý hlas

Neměla být tato herečka zpěvačkou? Říkali si mnozí televizní diváci při sledování show Tvoje tvář má známý hlas. Až tak dobrá Michaela Badinková byla. Ale být nejlepší často k vítězství nestačí. Míša k tomu musela zúročit své mnohaleté herecké zkušenosti. K tomu přidala srdce na dlani a zářivý úsměv na tváři. A i když patřila mezi nejznámější tváře, které se v pátém ročníku Tvojí tváře objevily, málokdo předpokládal, že soutěž vyhraje.

Mimo toho, že celou soutěž vyhrála a odnesla si šek na 150 tisíc korun, přidala k tomu i dvě vítězství, za které vyinkasovala 75 tisíc korun. A aby byla částka zaokrouhlená, přidala z vlastní kapsy dalších 25 tisíc korun. Dohromady tedy nadaci Dobré víly dětem přispěla částkou čtvrt milionu.

Se šekem a štábem pořadu Volejte Novu se rozhodla děti sama navštívit a předat jim celkovou výhru. A i Míša se dočkala odměny. Dostala kytici, spousta dětských úsměvů, radosti, přátelských objetí a srdce plná smíchu.
 

Maci