Michaela Badinková odhaluje: Jak bude v sobotní Tváři vypadat. Promění se v netradičního anděla! VIDEO

Michaela Badinková v nové řadě pořadu Tvoje tvář má známý hlas předvádí nadstandardní výkony. Po Lize Minnelli, díky které vybojovala druhé místo, a Nicole Scherzinger z legendární skupiny Pussycat Dolls ztvární další slavnou zpěvačku. Tentokrát se převtělí do Annie Lennox.

tvoje tvář má známý hlas

Michaelu Badinkovou trápí velký problém. Při trémě jí vždy vyschne v ústech. Problém řešila i při písničce New York, New York a na konci posledního vystoupení. „Neprožívám stres,“ vysvětlila Míša, „Jedině mám sucho v puse. Minule už to bylo lepší, tak jsem zvědavá, jestli to u Annie Lennox úplně pomine. Napětí samozřejmě cítím, ale nejsem rozklepaná.“

 

Na natáčení dalšího dílu se opravdu těší. „Cítím se strašně dobře, je tu skvělá atmosféra a všichni jsou milí, připravení a profesionální," prozradila herečka.

Michaela dokonce poodhalila, jak bude vypadat její proměna. Krátké vlasy, které jsou pro zpěvačku Eurythmics typické, ale v sobotu nečekejte. Na Míšu totiž čeká paruka dlouhých vlasů, aby se co nejvěrněji přiblížila klipu k písni There Must Be an Angel. Třpytivé líčení bude mít ve stylu 90. let.

 

Herečka také prozradila, zda vůbec Annie Lennox poslouchá. Na to už se ale podívejte ve videu.

 

Pořad Tvoje tvář má známý hlas vysílá TV Nova každou sobotu ve 20:15.

 

Druhý díl si můžete připomenout ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

TV Nova