VYZNÁNÍ LÁSKY podle Patrika Děrgela: O půl čtvrté ráno v nonstopu na Andělu!

Zdroj: TV Nova

K herectví přišel Patrik Děrgel, dalo by se říct, náhodou. Řekl si, že to jednoduše zkusí. V současnosti patří k nejvýraznějším tvářím mladé generace herců. V divadle září jako Hamlet v Tvojí Tváři se transformuje v hudební umělce. Neovlivňuje náhodou práce jeho chování? Občas si to ventiluje v nonstopech!

tvoje tvář má známý hlas

Jeho kariéra začala tak, že při první repríze spadl z jeviště do první řady a zlomil si u toho ruku. Na prknech, která znamenají svět, se téměř svlékl do naha. Ztvárňuje ženy i naivní muže. Neexistuje snad nic, co by tenhle skromný kluk z Bohumína nezvládl. A zdá se, že v ženských rolích se celkem našel.

Oholená tvář i celé tělo, silikony, podprsenka a tuna líčidel. Do toho všeho se díky show Tvoje tvář má známý hlas zamiloval Patrik Děrgel. On sám sobě se však nelíbí. „Nikdy se sobě nelíbím. Obzvláště, když mám vycpané kozenky a nafouklé pysky…“ prozradil po proměně v Hanu Hegerovou.

„Jenomže pak se odlíčím a zase vidím toho Děrgela, což taky není příjemná věc,“ zapřemýšlel známý extrovertní stydlín. Měl štěstí, že na pomoc mu přispěchal jeho dlouholetý kamarád Ondřej Ruml. „Nikdo, kromě jeho a samozřejmě Koháka, by nedokázal vytvořit to správné jiskření,“ řekl Patrik. „Osobně s tím jiskřením mám zkušenosti, stává se mi to často kolem čtvrté ráno v nonstopu na Andělu, že vyznávám lásku úplně cizímu člověku,“ uzavřel.

 

Na celý sobotní díl se můžete podívat ZDE.A příští týden se můžete těšit na Patrika jako Rag’n’Bone mana. To bude masakr! Tak to nezapomeňte sledovat v sobotu 13. října od 20:15 na Nově, kdy pokračuje další díl show Tvoje tvář má známý hlas!
 

Maci