VYPRÁSKANÝ PRÁSKAČ: Aleš Háma má pořádný průšvih. Naprášil tajnosti na kolegy z Tváře!

Herce Aleše Hámu mohou diváci poslední dobou vídat zejména jako oblíbeného porotce a hereckého kouče páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Nyní promluvil o těžkém údělu porotce. A současně vyzradil, co si myslí o všech osmi soutěžících. To se nebudete stačit divit!

tvoje tvář má známý hlas

Herec a moderátor Aleš Háma strávil dětství díky tatínkovi v karlovarském hotelu Pupp. Ale umělecké nadání zdědil po mamince, která dokonce kdysi vyhrála festival Porta. Hraje v muzikálech, televizních seriálech i filmech. Často moderuje vědomostní soutěže. Dokonale splňuje pojem renesanční člověk!

Jenomže i přes všechna tato superlativa by se našla jedna výtka. Je to trochu tlučhuba a mluvka. Podívejte se, co všechno prozradil o osmi soutěžících Tvojí tváře.

Tereza Mašková
„Je vybavená výborně pěvecky, ale je neposkvrněná hereckou praxí. Ta se o to ani nešmrncla. Je skvělá zpěvačka, ale hrozně práce tam musím odvádět já. To herectví je pro ni cizí země“


Eva Burešová
„Megatalent. Pohybově a pěvecky super. Tu měl někdo objevit o hodně dřív. Její výbava je jasně daná“


Michaela Badinková
„Známe se už pětadvacet let, hráli jsme spolu už v Pomádě. Do Tváře přišla vybavená herecky a hlavně emociálně. Je to hold Slovena.“Jitka Schneiderová
„Znojemská hvězda, ta by mohla dělat velvyslankyni Znojemska. Já ji nemám co učit, je prostě dokonalá.“

 

Co si myslí o ostatních soutěžících, zjistíte na další straně!

 

Maci