BUDE TO STÁT ZA TO: Výkony soutěžících bude v sobotní Tváři hodnotit ostřílená porotkyně SuperStar!

Tvoje tvář: Hostující porotce - 9. díl
Zdroj: TV Nova

V devátém díle show Tvoje tvář má známý hlas bude výkony soutěžících hodnotit ostřílená porotkyně! Její nemilosrdný verdikt mohl účastníky SuperStar posunout vstříc pěveckému cíli, nebo jim navěky zhatit jejich sen! Už víte, o koho jde?

tvoje tvář má známý hlas

V poslední řadě SouperStar po boku Marty Jandové, Paľa Habery a Ondřeje Soukupa hodnotila výkony soutěžících, nyní si tuto roli zopakuje v show Tvoje tvář má známý hlas. A malá nápověda na začátek: Jedná se o českou zpěvačku a moderátorku, která se narodila v Praze a vystudovala konzervatoř Jaroslava Ježka. Už víte, o koho jde?

Pokud jste hádali Kláru Vytiskovou, máte pravdu. Tato šarmantní brunetka zasedne po boku Jakuba Koháka, Aleše Hámy a Janka Ledeckého do poroty devátého díle Tvojí tváře! Klára získala v roce 2008 cenu Anděl v kategorii Objev roku. Nominována byla také v kategorii zpěvačka roku.

V roce 2015 vydala sólové album „Home“, na kterém najdete i její mladší sestru Terezu. Klára v současné době vystupuje s kapelou Toxique, je vdaná za Romana Víchu, bubeníka již zmíněné kapely, se kterým má tříletou dceru Emilii a půlroční Olivii.

Jak bude hodnotit osmičku soutěžících? Bude mírná, nebo přísná? A kdo dostane od Kláry plný počet bodů? Nejen to se dozvíte už v sobotu během devátého dílu fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Tak nezapomeňte, starujeme 28. října ve 20:20 na Nově. Dívejte se!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

soltes TV Nova