Jan Révai otevřeně: Prozradil, co mu na ženské módě nejvíce vadí. Mnoho mužů by nesouhlasilo

Publikováno 11. 9. 2018
Zdroj: TV Nova

Herec a bývalý tanečník svým prvním vystoupením v Tvoji tváři dostal do kolen každou druhou televizní divačku. Ve druhém kole jako Frank Sinatra už uhranul úplně všechny. Jak to ale má se ženami? Co se mu na nich líbí?

tvoje tvář má známý hlas

V prvním kole musely všechny fanynky u obrazovek šílet. K jeho vymakané figuře, kterou se pochlubil, nikdo nemohl mít žádné výhrady. Po tílku a riflích herec dokonce šokoval porotu tím, že si na závěr vystoupení strhnul i spodní prádlo. To přistálo v rukách jediné porotkyně, kterou byla dvojnásobná zlatá olympionička Ester Ledecká.

Ve druhém kole, kde Honza ztvárnil ležérního Franka Sinatru, se už tak vyblbnout nemohl, přesto dokázal dál krást srdce všem fanynkám. Jeho swingování v roli gentlemana, který se sedmkrát objevil v časopise PlayBoy, bylo velmi povedené. Ale Honza o tom přesvědčený nebyl! „Neslyšel jsem vůbec hudbu, takže jsem si to moc neužil,“ zalitoval.


A jak si užil jeden týden v těle jednoho z nejpopulárnějších zpěváků 20. století? „Cítím se v tom dobře, obléknete kvádro a figura je hotová,“ prozradil, a zároveň dodal: „Každá doba nese něco, vždycky bylo něco sexy, dnes to je kolikrát mnohem méně sexy, tenkrát to mělo vkus. V té době bych si našel svůj objekt zájmu,“ šibalsky poznamenal. „Každé desetiletí se móda měnila – nejhorší byly devadesátky,“ uzavřel.NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!


A v příštím díle se můžete na Honzu těšit jako na Jasona Derula! Dívejte se v sobotu 15. září od 20:15 na Nově.

 

Maci