BIZARNÍ OBAVY: Vojta D má jasno, co v Tvojí tváři rozhodně nechce zažít. Co na to řeknou ženy?

Publikováno 10. 8. 2018
Zdroj: TV Nova

Nadějný umělec Vojtěch Drahokoupil alias Vojta D se na účast v show Tvoje tvář má známý hlas velmi těší, má však jednu velmi bizarní obavu! Z čeho má noční můry?

tvoje tvář má známý hlas

Vojto, vaše účast v Tváři už je jasná. Jaké jsou pocity?
Naprosto úžasné. Já to vlastně pořád nechápu, ale to, co zažívám, je něco neuvěřitelného, strašně se těším. Už jsem se dokonce seznámil s ostatními kolegy a můžu říct, že jsme skvělá parta a jsem moc rád, že toho můžu být součástí.


Přemýšlel jste dlouho, jestli nabídku přijmete?
Uvažoval jsem asi půl vteřiny. Mě to zkrátka hrozně baví a s prací, kterou dělám, což jsou muzikály a hraní koncertů, to do sebe prostě krásně zapadá.


Zjišťoval jste si u účastníků minulé Tváře nějaké informace?
No jasně, hlavně jsem zjišťoval, jestli je vůbec možné to zvládnout. A všichni mi říkali, že je to nejtěžší věc, kterou kdy dělali, ale o to zábavnější, že to ve výsledku jde.

Bojíte se kombinace tance a zpěvu?
Mám z toho velký respekt. Ale největší strach mám z toho, že mi oholí nohy, dají krátké šaty, dlouhé vlasy a že budu muset chodit jako ženská. Já jsem si to doma popravdě zkoušel a prostě to nejde.


Co říkali vaši blízcí na to, že jdete do Tváře?
Ti jsou samozřejmě moc nadšení. Všichni chápou, že na ně asi budu mít míň času, ale myslím, že mi to opravdu přejí, a z toho mám radost.


Na koho se z té vaší party nejvíc těšíte?
Já jsem velkým fanouškem Ordinace v růžové zahradě 2, takže se moc těším na Roberta Jaškówa. Ale znám se i s Evičkou Burešovou, ta je taky úžasná. Zkrátka a dobře, všichni jsou úžasní, takže se těším.

 

Vojtěch Drahokoupil zářil také v show Coca-Cola Souboj coverů. Podívejte se ve videu na jeho cestu celou soutěží!

 

Tvoje tvář má známý hlas se na obrazovky televize Nova vrací v sobotu 1. září od 20:20!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova