Vojta Drahokoupil prozradil, koho ztvární ve finále Tváře. Tenhle duet vás rozpláče! VIDEO

Hezounek Vojta Drahokoupil odpovídal v pátečním livechatu na divácké dotazy. Mimo jiné prozradil, jaká proměna ho čeká ve finále Tvojí tváře. Jeho duet s Honzou Révaiem dojme i ty největší toužimské tvrďáky! Podívejte se!

tvoje tvář má známý hlas

Bývalý člen chlapecké kapely New Element Vojta Drahokoupil prožívá zatím nejúspěšnější část své kariéry. Stoupá ke hvězdám. Natáčí jeden klip za druhým, v prosinci plánuje natáčet další. Dal se dohromady s krásnou miss Kristýnou Kubíčkovou a od září září v páté řadě oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Ještě před časem ale bylo vše jinak. Vojta řešil, jestli vůbec má na to prorazit.

Pak ale přišel kariérní průlom. Nadčasové klipy, skvěle napsaná hudba, vymanění z vlivu producentů. Vojta se stal vlastním pánem a začal pečlivě budovat svoji image. Účastnil se hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů, kde se dostal až do finále. Na podzim se stal jednou z osmi hlavních tváří v oblíbené show Tvoje tvář, kde mu finále bohužel o chlup uteklo.

Ale ani kvůli tomu není zdrcený, jeho pokoru by mu mohl závidět každý umělec. Ve finále sice nebude soutěžit o místo nejvyšší, ale i tak diváci nebudou ochuzení o skvělé číslo. S Honzou Révaiem ztvární duo Sting a Stevie Wonder, kde pohledný hezoun ztvární černošského interpreta. Jejich společný hit Fragile rozpláče i Koháka!
 

Tak nezapomeňte sledovat celý finálový díl Tvojí tváře v sobotu 17. listopadu od 20:15 na Nově. 

Maci