Vojta D exkluzivně: Prozradil detaily nového klipu! Bude v něm bourat zeď s nadějnou zpěvačkou

Posluchačky a fanynky jsou zamilované do jeho romantického vzhledu hezounka, ovšem mladý zpěvák Vojta Drahokoupil alias Vojta D jim neustále servíruje pořádně drsné videoklipy! Co si pro ně účastník Tvojí tváře připravil tentokrát?

Fanynky Vojty D se konečně dočkají. Mladý zpěvák totiž v půlce srpna vydá závěrečný singl s videoklipem, který dohromady s Andělem tvýho světa a Chci se rvát tvoří příběh.

V singlu Anděl tvýho světa jeho přítelkyni, kterou hraje herečka Eva Burešová, přejede auto! Na konci videoklipu se pak Vojta tragicky vrhl ze střechy domu v myšlenkách na ukončení života! Klip k dalšímu singlu Chci se rvát pak začíná v nemocnici, kde se Vojta probírá z kómatu – a chce se se životem opět rvát. Po boku mu stála Česká Miss Earth Kristýna Kubíčková a trojnásobný mistr republiky v Muay Thai a K1 Erik Micka.

A nyní Vojta konečně pracuje na posledním klipu ze své trilogie. Dokáže opět, že se vymyká normám?

„Písnička je o dvou lidech, kteří prožívali nějaký život, který nebyl jednoduchý. A oni našli sami sebe. Co bylo, to zahazují a mají před sebou krásnou budoucnost,“ přibližuje Vojta nový videoklip.


„Není to můj klasický klip, většinou máme traumatické příběhy a není to moc pozitivní, takže tentokrát jsme to udělali jinak a bude to mít happy end,“ prozradil a potvrdil, že láska vždy zvítězí. Tentokrát si na pomoc přizval další dámskou posilu. „S Vojtou se mi točí skvěle, je moc sympatický,“ prozradila usměvavá zpěvačka Mína.

A co dalšího talentovaný blonďák prozradil? Propálil několik důležitých informací! „Singl se jmenuje Zeď kolem nás a bude se bourat. To není jediné překvapení, které vás čeká, ale více už neprozradím,“ uzavřel. A ačkoliv se doteď pokaždé během natáčení Vojta zranil, tentokrát se kupodivu vše obešlo bez zlomenin. Zatím… 

Maci