Z hezounků příšerky: David Kraus bude neskutečný slizoun a Vojta D nedopadne o moc lépe!

Publikováno 12. 9. 2018
Zdroj: TV Nova

Vojty Drahokoupila je teď všude plno. Kromě toho, že jej každou sobotu vídáte v Tvojí tváři, ve které se každý týden mění v jinou světovou celebritu, ale ovace sklízí i se svým novým klipem!

tvoje tvář má známý hlas

O takovém narozeninovém týdnu zpěvák Vojta Drahokoupil snad ani nesnil. Poslední srpnový večer oslavil 23. narozeniny a hned nato vyhrál první kolo novácké show Tvoje tvář má známý hlas. Tím ale jeho úspěšný týden neskončil. Jenom dva dny po oslavě totiž zveřejnil videoklip ke své písni Zeď kolem nás, který natočil s youtuberkou Mínou, a doslova přes noc se z něj stal hit měsíce.

Jenže druhé kolo se Vojtovi nepovedlo a s ubrečeným hitem Jamese Blunta skončil poslední. „Já jim dávám prostor,“ začal Vojta vysvětlovat svůj nezdar z minulého kola. „Ne dělám si srandu, nemohu být pořád první. A hlavně, Tereza to minule prostě zabila a myslím, že každý z nás by to měl vyhrát,“ řekl. O to větší motivaci bude mít tento týden.

Jenže když mu ruleta hvězd přihrála Aerosmith a Run-D.M.C. nebyl z toho zrovna dvakrát odvázaný. Na pomoc mu proto přispěchají dva bývalí účastníci, a to by už měla být záruka kvality. David Kraus si zopakuje své ztvárnění Stevena Tylera a Honza Kopečný si střihne roli rappera úplně poprvé. „Teďka z nás udělají strašný příšerky. Teda hlavně z Davida! Steven Tyler je neskutečný slizoun,“ postěžoval si Vojta D na budoucí proměnu.

Jak jim bude hvězdná spolupráce šlapat, se můžete přesvědčit již tuto sobotu 15. září od 20:15 na Nově.
 

Maci