VIDEO: Vítězný Jan Maxián měl s proměnou trable. Svůj barevný kostým přirovnal k jednomu zvířeti...

Jan Maxián tento týden v Tváři ztvárňoval zpěváka, skladatele a hudebního producenta R. Kellyho a zazpíval známou píseň I Believe, I Can Fly. Líbila se mu tato proměna? Jak zvládá nervozitu před vystoupením? To a více se dozvíte v článku!

tvoje tvář má známý hlas

 

Jan Maxián, stejně jako ostatní soutěžící, má za sebou šest týdnů dřiny v Tváři. „Když člověk chce, tak zvládne cokoliv. Já jsem teď napranej vším možným, protože se o mě něco pokouší a je to dost pro mě teďka náročný. Měl bych teď mít hlasový klid a měl bych mlčet.“ přiznal zpěvák. Nervozita mu ale výkon nekazí. „Já si myslím, že na nervozitu tady není ani moc času. Je tady neuvěřitelný tempo.“

Vítězem další řady Tvoje tvář má známý hlas se stal Jan Maxián!

Tento týden je Honza se svojí proměnou celkem spokojený. „No musím říct, že kdyby v tý plešce nebylo takový vedro, tak být takhle černouškem je docela fajn. Je to docela hezká proměna, příjemná a zajímavá.“ Kostým ale úplně komfortní nebyl a svůj outfit dokonce doplnil i módními kousky ze svého šatníku. „Tady v tom kabátu se blbě dýchá, protože je neprodyšnej. Je to nějaký leguán asi. Tady mám zebru, tady leguána a pozor, z domova jsem si přitáhl i zebrový ponožky, aby to hezky ladilo. Přece jenom když už, tak pořádně. To je základ.“ dodal na závěr Maxián.


Fenomenální show plnou proměn Tvoje tvář má známý hlas můžete sledovat každou sobotu ve 20:20 na obrazovkách televize Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz