VÍTĚZ MŮŽE BÝT JENOM JEDEN: Kdo vyhraje velkou anketu o nejlepší proměnu čtvrté řady Tvojí tváře? HLASUJTE

Nejlepší proměna čtvrté řady Tvojí tváře
Zdroj: TV Nova

Že mají maskéři ze show Tvoje tvář má známý hlas zlaté ručičky, o tom se diváci mohli přesvědčit během každého dílu Tvojí tváře. Neuvěřitelné, co vše dokážou s make-upem! Pomozte vybrat nejlepší proměnu ze čtvrté řady.

tvoje tvář má známý hlas

Každý týden mohli diváci hlasovat o nejlepší proměnu jednotlivých kol. Vítězná proměna každého dílu následně putovala do velké ankety. Nyní mají všichni diváci jedinečnou možnost vybrat nejlepší proměnu celé čtvrté řady! I vy se můžete podílet vašimi hlasy.

Vašim favoritům můžete posílat hlasy až do 30. listopadu. Dalibor Gondík, Tomáš Matonoha, Jan Maxián, Jan Kopečný, Aneta Krejčíková, Jitka Boho, Leona Machálková a Berenika Kohoutová se za pomoci špičkových maskérů, prvotřídních kostymérů, stylistů a vlásenkářů každý týden proměňovali v české i světoznámé pěvecké legendy. Všichni ze sebe vydali maximum, vítěz však může být jenom jeden.

Podívejte se, jaké byly nejlepší proměny v každém díle podle hlasování televizních diváků

Připomeňte si nejlepší proměny jednotlivých kol:
1. Milan Peroutka, Adam Mišík, David Gránský, Anna Slováčková a Ondřej Ruml jako Backstreet Boys
Tak to tady ještě nebylo! Účastníci prvních tří odvysílaných řad na jednom pódiu. Tohle se jednoznačně zapíše do historie Tvojí tváře. Kdo se u tohoto vystoupení nezasmál?

2. Jitka Boho jako Marilyn Manson
Tak z téhle proměny doslova běhal mráz po zádech. Otrhané svatební šaty a drsný výraz Jitky, ze kterého šel strach. Potkat takhle Jitku v noci by nebylo úplně příjemné, nemyslíte?

3. Aneta Krejčíková jako Christina Aguilera

Ne, to nebyla Christina Aguilera, ale Aneta Krejčíková, která v sobě probudila „rajdu“ a všechny ohromila jak svým hlasem, tak ženskými křivkami. No, kdo by se nenechal unést na vlnách, které Aneta rozvířila?

4. Aneta Krejčíková jako Marika Gombitová

Husí kůže, slzy na krajíčku a otevřená pusa – to jsou výrazy, které jsou spjaté právě s vystoupením Anety. Poté, co dozpívala, nebyl v sále nikdo, kdo by jí nevzdal hold. Je tedy jasné, že právě toto vystoupení se stalo tím vítězným v rámci čtvrtého dílu Tvojí tváře.

5. Jan Maxián jako LMFAO

Když vyjeli Honza s Romanem výtahem, každý si jistě na první dobrou pomyslel, že to nejsou oni, ale skutečné duo LMFAO. Pánové měli na sobě stejný kostým, stejně se pohybovali a dokonce i stejně napodobili hlas skutečných interpretů.


Maci/nova.cz