SCÉNÁŘ PODLE TATIANY: Sama si navrhla vystoupení k Tvojí tváři! Jak bude v neděli vypadat? VIDEO

Aktualizováno 4.5. 2017 19:12
Zdroj: TV Nova

Tatiana Vilhelmová je známá tím, že do proměn jde naplno a cvičí opravdu pilně – tentokrát zafušovala do řemesla i choreografům! Co vymyslela?

LunchMoney Lewis je americký popový, rapový a R&B zpěvák, hudebník i textař. Spolupracoval s takovými hvězdami, jako je Jennifer Lopez, Ciara nebo hudební skupinou One Direction. Od roku 2015 se aktivně věnuje své sólové kariéře. Skladba Bills se stala jeho největším hitem a proslavila ho po celém světě – song byl dlouho na vrcholu žebříčku hitparád nejen v Americe, ale také v Belgii, Novém Zélandu, Austrálii, Irsku a ve Velké Británii.
Tvoje tvář má známý hlas – nácvik – Tatiana Vilhelmová
Tatiana Veilhelmová je úžasná herečka a proměny zvládá opravdu bravurně – převtělení do frontmana anglické kapely Jamiroquaia Jaye Kaye, hlavního představitele kapely Sex Pistols, nebo malého Michaele Jacksona byla prvotřídní. A právě jako Michael Jackson vyhrala druhý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Přinese jí další proměna v muže ještě jedno prvenství?
Tvoje tvář má známý hlas – nácvik – Tatiana Vilhelmová 2
Song Bill, který si Tatiana Vilhelmová vylosovala, kombinuje prvky R&B, soulu i hip-hopu. Takže během svého vystoupení bude muset Táňa nejen zpívat, ale i rapovat. Jak jí to šlo? A jak si celé vystoupení upravila ku obrazu svému? Podívejte se na video!
 

A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Svůdná Tatiana Vilhelmová: Takhle na nácviku Tvojí tváře roztahovala nohy! Je snad z gumy?

TOP MOMENTY 10. DÍLU TVOJÍ TVÁŘE: Svůdná Ciara, líbačka Ne-Ya i odhozené kalhoty!

Nova.cz