Tohle není brnkačka: Aleši Hámovi se na tréninku moc nedařilo. VIDEO

Aktualizováno 7.5. 2017 17:06
Zdroj: TV Nova

Proměny Aleše Hámy vždy dokážou nadchnout porotu i publikum – jak si ale poradí s králem twistu svérázným Chubbym Checkrem? A co náročná choreografie? Povede se mu?

 

Chubby Checker (vlastním jménem Ernest Evans) je americký rock’n’rollový zpěvák, který se nejvíce proslavil skladbou The Twist z roku 1960, která celosvětově zpopularizovala stejnojmenný tanec. Chubby Checker je jediný zpěvák, který měl pět alb najednou v Top12. Byl to právě on, kdo nejen udělal z twistu celosvětový fenomén, ale také zásadně změnil pojetí moderního tance.
 

 Nácvik - Tvoje tvář má známý hlas - Aleš Háma 2

Jak se s takto náročnou choreografii popere Aleš Háma? Na konci minulého dílu tvrdil, že si chce vylosovat kohokoliv, kdo nebude mít šortky. A povedlo se – šortky zřejmě vystřídají kalhoty do zvonu!
 

Nácvik -Tvoje tvář má známý hlas - Aleš Háma

Byl to ale velmi nároční trénink – twist je totiž velice složitý tanec. Tančí se sice hlavně sólově, tanec má ale spoustu pravidel i prvků – obvykle se skládá z rychlých kroutivých pohybů pánve a rukou ze strany na stranu, nohy jsou rozkročeny a zpěvák musí přenášet váhu z nohy na nohu, sestupovat do dřepu a pak ihned vyskočit se zatleskáním. Jak to Aleš celé zvládá? Podívejte se na video!
 

A nezapomeňte! Lístky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

NETRADIČNÍ FÓBIE Z DĚTSTVÍ: Jiní by se s nimi mazlili, ale Milan Peroutka se třese strachy... To jen tak někdo nemá!

PRVNÍ POTVRZENÁ JMÉNA: Na velkolepém koncertu Tvojí tváře vystoupí tyto hvězdy!

Nova.cz