VIDEO: Vojta D a Ondřej Sokol způsobili pořádný poprask na letišti. Zjevili se tam jako Lady Gaga!

O pořádný rozruch se na letišti postarali zpěvák Vojta Drahokoupil a moderátor Ondřej Sokol. Oba se tam objevili v převlecích a spustili pořádné divadýlko. Tenhle spot vám rozhodně nemůže utéct!

Jedna z nejúspěšnějších novodobých televizních show Tvoje tvář má známý hlas startuje další řadu a tvůrci si pro tentokrát dali opravdu záležet. Diváci se tak dočkají pokračování zavedeného formátu, který každý týden lámal rekordy sledovanosti, sociálními sítěmi se šířily neuvěřitelné proměny soutěžících a diváci i česká média probírali do detailu každou epizodu.

Na základě tohoto obrovského úspěchu se televize Nova rozhodla připravit první, druhou, třetí, čtvrtou a nyní pracuje na páté řadě pořadu. A opět ji pojímá velkolepě. Za vše mluví parádní spot s Vojtou D a Ondřejem Sokolem v hlavních rolích.

Ten se odehrává v letištní hale a je neskutečně vtipný a úderný. Vojta v roli cestujícího a Ondra Sokol v roli letištní ochranky vyzívá přímo k humornému pojetí. Co na to říkáte?

A nezapomeňte! Na vystoupení Terezy Maškové, Vojtěcha Drahokoupila, Evy Burešové, Patrika Děrgela, Míchaeli Badinkové, Roberta Jaškówa, Jitky Schneiderové a Jana Révaie, kteří se představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely, se můžete těšit už v sobotu 1. září ve 20:20 na Nově.
 

Maci