VIDEO: Ondřej Ruml jako Iggy Pop se omlouvá všem pankáčům! Co tak hrozného udělal?

Publikováno 25. 4. 2017
Zdroj: TV Nova

Uvolněný ve vrchní části těla, pevný v té spodní. Ondřej Ruml se musel naučit nejen specifické grimasy slavného proto-punkového interpreta! Prozradil ale jednu velmi znepokojivou informaci... Proč se omlouvá všem pankáčům?

Ondra Ruml si vzal roli vyhlášeného rebela k srdci a původně nechtěl na vystoupení ani přijít – i toho je skutečný Iggy Pop schopný! Nakonec ale přišel, na hlavu si nasadil mop a předvedl naprosto schizofrenní výkon.

O to více překvapí, že sám Iggyho Popa nikdy neposlouchal a až do svého vystoupení toho o něm moc nevěděl. V momentě, kdy uslyšel první takty se ale stalo něco neuvěřitelného. „Normálně mě to dostalo, sjížděl jsem o něm rozhovory, vystoupení a ten člověk mi přirost k srdci. Omlouvám se všem pankáčům a příznivcům Iggyho Popa, že jsem ho doteď neznal!“ svěřil se Ondra. 
Ondřej Ruml
Ondřej se snažil intenzivně pracovat hlavně na výrazu a před zrcadlem poctivě trénoval grimasu, kterou si Iggy Pop za léta vystupování vypěstoval. Velmi specifické jsou také interpretovy podivínské pohyby. „Je strašně uvolněnej ve vrchní části těla, ale ve spodní je pevnej!“ prozradil Ondra.

„Proto je tenhle pořad dobrý. Člověk přičichne k něčemu, co nezná a nikdy by k tomu býval nepřičichnul!" uzavřel to Ondra.
Titulní píseň z filmu Trainspotting Lust for Life zvládl odzpívat dokonale, nechyběla ani Iggyho pověstná odhalená hruď a interakce s diváky. Závěr výstupu ještě okořenil soukromým tancem pro porotce. 


A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Tvojí tváře: Odhalený Ed Sheeran, Shakira i famózní Rag´n´Bone Man!

ANKETA: Vyberte diváckého vítěze show Tvoje tvář má známý hlas. Kdo je letos podle vás nejlepší?

Nova.cz