VIDEO: Showman z Tvojí tváře musel odpovídat pod tlakem? Neuvěříte, kdo se do něj při rozhovoru zakousl

David Gránský účinkoval ve 2. řadě show Tvoje tvář má známý hlas, v dalších řadách se objevoval jako pravidelný host a jedno z hostujících čísel se dokonce stalo vítězným. Jak bude tento sympaťák trávit vánoční svátky a jaký má zlozvyk?

tvoje tvář má známý hlas

Davidovi uniklo vítězství ve druhé řadě Tvojí tváře opravdu o vlásek. Skončil na celkovém druhém místě těsně za Honzou Cinou, který se stal vítězem. Přesto se David od té doby pravidelně na prkna show Tvojí tváře vracel. Ve 4. řadě se objevil v úvodním speciálním čísle a poté dvakrát po boku Jitky Boho.

V 10. pokračování čtvrté řady se David Gránský ukázal vedle Monserrat Caballé jako Freddie Mercury. S Jitkou dokonale dojali všechny přítomné a s přehledem celý díl vyhráli.

Jak bude Davit trávit letošní vánoční svátky? „Štědrý den probíhá dost poklidně. Budu si užívat ten den a budu doufat, že to přítelkyně s maminkou zvládnou v kuchyni a já už jenom večer přijdu a najím se. Akorát máme jeden zlozvyk, kterej je tradicí, že celej den nejíme,“ prozradil David.

Během rozhovoru se o slovo hlasitě přihlásil Davidův kamarád a kolega Milan Peroutka. A ti dva se do sebe dokonce pustili! Důvodem byl Milanův pořad Nova Taxi. Jak to dopadlo se dozvíte ve videu!

122

GALERIE: David Gránský v Tvojí tváři

Zdroj: TV Nova

David Gránský - tetování

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci