VIDEO: Kam jezdí Jitka Schneiderová přemýšlet o životě? Zkusit to můžete i vy!

Zdroj: TV Nova

V sedmém kole show Tvoje tvář má známý hlas se Jitka Schneiderová představila jako jedinečná popová ikona osmdesátých a devadesátých let a podporovatelka lidských práv Cyndi Lauper. Jak si užila večer v její kůži a co mají společného?

Jitka vystoupila s písní „True Colors“, což je i název nadace Cyndi Lauper „True Colors Fund“, která pomáhá mladým LGBT lidem bez domova. Právě písnička „True Colors“ se stala hymnou LGBT komunity, tedy gayů, lesbiček, bisexuálů a transgender osob. Sestra Ellen je lesba, což Cyndi přimělo začít se této komunitě věnovat výrazněji. Díky tomu má už mezi homosexuály slušný počet fanoušků.

Tato krásná balada si ale našla své příznivce mnohem dál než jen v LGBT komunitě. „Já na rozdíl od celé poroty tuhletu písničku opravdu mám moc ráda.“ popisuje svůj vztah k písni Jitka a na hodnocení poroty dodává: „Já jsem dostala klid, takže mě to vlastně těšilo a jak říkám, já jsem udělala maximum v těch dvou minutách a už je to pryč, pryč, pryč... Jdeme dál!"Cyndi Lauper já známá také tím, že utekla do Kanady, aby našla sama sebe, což mají s Jitkou společné, jen jejich destinace se poněkud liší: „Já myslím, že má každý někdy takové období, že se potřebuje někde ukrýt a srovnat si myšlenky. Já to nedělala tímhle způsobem jako Cindy Lauper, to ne. Já jedu maximálně na chatu na Vranov.“

13

GALERIE: Jitka Schneiderová jako víla v Tvojí tváři!

Zdroj: TV Nova

TVOJE TVÁŘ: Jitka Schneiderová jako víla! - 2

Hodnocení:


Pokud se vám „retro“ verze Jitky nelíbila, nesmutněte! Už v příštím díle se přemění ve svůdnou Jennifer Lopez. Nenechte si to ujít již v sobotu 20. října na vašich obrazovkách ve 20:15 na TV Nova!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova