TWERK OBŘÍ ZADNICÍ: Eva Burešová v zákulisí Tváře předvedla číslo, které vám vypálí zorničky! VIDEO

Evu Burešovou čeká těžký boj o vítězství páté řady Tvojí tváře! Poslední body potřebné pro to, aby se dostala do finále, získala díky tanečně hudebnímu projektu z Argentiny King Africa. Co jste ale během jejího vystoupení na televizních obrazovkách neviděli?

tvoje tvář má známý hlas

Prominentní skupinu založil v devadesátých letech DJ Martin Lacree a světovou proslulost jim zařídil frontman a zpěvák Alan Duffy. Jak se cítila Eva jako plešatý černoch se silnou nadváhou?

Nejprve si myslela, že se nebude jednat o úplně nejlepší vystoupení, ale hned potom, co se na ní vyřádili maskéři, změnila názor: „No, ta písnička není pecka, ale když se k tomu přidají ty make-upy a tohle to všechno kolem, tak to vypadá dobře.“ Dokonce sama přiznala, že se její číslo tolik vyvedlo především díky tomu, že s ní nemělo nic společného: „Já myslím, že tomu číslu hodně pomohlo, že na mě není vlastně nic, co by bylo moje“
 
Jak sama Eva přiznala, toto vystoupení si užila zatím asi nejvíc ze všech a s výsledkem byla maximálně spokojená. A ne jen ona, i porota hodnotila Evu velmi kladně. Sympatická herečka ocenila, že konečně mohla být za „exota“ sobotní show ona: „Jsem ráda, že se bavili, protože je hrozně fajn, když je vždycky v jednom díle takováto šílenost, aby se člověk trošku odreagoval a vypnul. Jsem ráda, že dneska jsem to mohla být já.“

Muzikálová kráska si vyzkoušela, jaké to je mít pár desítek kilo navíc – a zavalitým pánem by tedy určitě být nechtěla. „Je mi vedro. Je mi hodně velký vedro.“ NA CELÝ 11. DÍL TVOJÍ TVÁŘE S EPODÍVEJTE ZDE.

Lehce erotický tanec Evy Burešové můžete shlédnout už teď ve videu! A velké finále show Tvoje tvář má známý hlas si nenechte ujít v sobotu 17. listopadu na TV Nova od 20:15!


TV Nova