VIDEO: Co bylo pro Jitku Boho na Despacitu nejtěžší? Nejvíc se bála reakce manžela...

Zdroj: TV Nova

Nedělní vystoupení 6. dílu Tváře ukázalo další temperamentní vystoupení v podání zpěvačky a české miss Jitky Boho. Co pro ni bylo nejtěžší?

tvoje tvář má známý hlas

Tentokrát byl pro Jitku Boho v Tvojí tváři výzvou hit roku 2017 a nejpřehrávanější píseň internetu Despacito. Interpretace této hudební pecky se zhostila spolu se svým kolegou Adamem Krausem, se kterým též podstoupila velkou proměnu, aby se nejen diváci ve studiu mohli ocitnout v samotném srdci Portorika.


Hned od prvních tónů známého hitu bylo jasné, že nejen na tanečním pódiu bude pořádné horko. Jitka s Adamem se chopili svého pěveckého čísla s jediným cílem. Vychutnat si španělské rytmy a pobavit diváky. A to se zaručeně povedlo. Žhavá atmosféra zapůsobila i na samotnou porotu, která s nadšením ohodnotila celé vystoupení.


 

Sama Jitka před vystoupením přiznala, že tato píseň není úplně její styl, a proto pro ni byla náročnější. Jak se učila písničku ve španělštině?
 

Přesto, že Jitka Boho brzo ukončí své působení v show Tvoje tvář má známý hlas, na dalších hudebních projektech pracovat nepřestává. Se svým manželem, který je též muzikantem, připravují první Jitčino autorské CD. Píseň ve stejném žánru jako je Despacito, v něm však stěží najdeme.

 

Fenomenální show plnou proměn Tvoje tvář má známý hlas můžete sledovat každou sobotu ve 20:20 na obrazovkách televize Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz