Odhalení ze zákulisí Tvojí tváře: Jan Révai přiznal, že zapomněl na důležitou součást vystoupení. VIDEO

Účastníci show Tvoje tvář má známý hlas musí podstoupit ledacos. Herec Jan Révai se v sobotu proměnil v zpěvačku Shirley Bassey a kvůli dokonalé proměně ho čekalo i holení rukou, nohou a hrudi. Jenže to trochu odfláknul a porota ho odhalila! Co na to řekl?

tvoje tvář má známý hlas

Své premiérové ženské přeměny se konečně dočkal v Tváři i herec Jan Révai. Zatímco v minulém kole vyhrál jako tanečník a choreograf Jason Derulo, tentokrát se musel poprat s velšskou divou Shirley Bassey. Ačkoliv Honza pořád dle svých slov bojuje s pěveckou stránkou, kostýmem a sexy pohyby všechny naprosto odrovnal. „Janek řekl, že zpívám dobře. To mě těší, jsem rád za každý podobný kompliment,“ řekl po vystoupení.

Do své role se herec opravdu vžil se vší vervou. Dokonale vychytal sexy gesta a s laškováním nepřestal ani při hodnocení poroty, která nešetřila chválou. Sexy gesta mě učil Aleš háma, ale já na ně hnedka zapomněl,“ prohlásil. Bojoval i se žvýkačkou, která je pro ležérnost songu naprosto podstatná. Já na ni zapomněl! Měl jsem žvýkat celou dobu a mně se tam jenom převalovala,“ bědoval.

Aňa Geislerová, která tentokrát doplnila porotu jako pozvaný host, si do hereckého kolegy i trochu rýpla. „Já jsem naprosto překvapená. Tenhle člověk překvapuje už mnoho let. Já vůbec nevěděla, že umíš zpívat. Pak tady budu mít bod mínus za to neoholené stehýnko,“ popíchla ho herečka. Nezapomněl jsem se oholit, prostě se mi nechtělo a doufal jsem, že to nebude vidět,zakončil.

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!

A už příští týden se můžete těšit na další famózní díl Tvojí tváře. Honza ztvární nezapomenutelného Shaggyho, tak ho nezapomeňte sledovat v sobotu 29. září od 20:15 na Nově.


Maci