Ve španělské Tváři se zbláznili! PPAP a nemravná ztvárnění slavných zpěvaček

Aktualizováno 15.7. 2017 19:52
Tvoje tvář - Španělsko
Zdroj: YouTube.com

Španělskou verzi Tvojí tváře by asi neměli vysílat před dvaadvacátou hodinou! Místní komik a herec Arturo Valls v ní často předvádí dost nemravná vystoupení v rolích slavných zpěvaček...

Pamatujete si na bizarní hit PPAP (Pen Pineapple Apple Pen) od šíleného Japonce v leopardím oblečku, PIKOTARA? Z šílené písně skládající se ze tří slov se stal na konci roku 2016 během pár dní světový hit a z úplně neznámé tváře se stala na pár okamžiků hvězda.

PIKOTARO se stal tak slavným, že ho napodobují už i v show Tvoje tvář má známý hlas. Ve Španělsku se tohoto šíleného Japonce zhostil na jedničku komik a herec Arturo Valls. Publikum po jeho vystoupení doslova šílelo a skandovalo jeho jméno.


 

Tohle ale není jediné šílené vystoupení, které oblíbený španělský komik v soutěži, která se ve Španělsku jmenuje Tu cara me suena, předvedl. Jeho Miley Cyrus, Shakira nebo Rihanna také stojí za to. V takhle oplzlých verzích jste slavné zpěvačky ještě zaručeně neviděli!
 

Miley Cyrus je jednou z nejnemravnějších zpěvaček, které svět spatřil. Kam se ale hrabou její vystoupení na to, které v „mišičkových plavečkách“ i bez nich předvedl Arturo Valls!

Pozor, video jenom pro silné nátury!


 

Když se Arturo Valls vžije do ženských rolí, opravdu to stojí za to! Publikum i porota pukají smíchy! Zpěvačky, které ztvárňuje, už tak nadšené ale asi nebudou. Takhle chlípnou a slizkou Rihannu jste určitě ještě neviděli... Jen jí v kostymérně zapomněli trochu vycpat prsa!
 


 

V mnoha různých pózách se Španěl rozparádil také u kolumbijské zpěvačky Shakiry. Co polonahý předváděl zavřený v kleci, na to s otevřenou pusou zírala i porota.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:


Nova.cz