FOTO: Jméno hostujícího porotce ve 2. díle Tvojí tváře není žádným překvapením. V tom křesle měl být už dávno!

Tvoje tvář má známý hlas: Hostující porotce - 2. díl
Zdroj: TV Nova

V sobotu televize Nova odvysílá druhý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Kdo bude hostujícím porotcem, který bude hodnotit výkony osmičky soutěžících? Není to velké překvapení.

Každý týden zasedne do poroty Tvojí tváře hostující porotce, který má stejný úkol jako ti stálí - tedy jako Jakub Kohák, Aleš Háma a Janek Ledecký. Všichni musí hodnoti výkony soutěžících a na konci pořadu jim rozdat bodu. Na základě daného bodování a následného udělování bodů ze strany soutěžících, se každé kolo diváci dozví, kdo se stal vítězem a kdo bude darovat 25 000 korun na dobročinné účely. Kdo tedy bude tím čtvrtým porotcem? Malá nápověda na začátek.

 

 NA CELÝ PRVNÍ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE

 

Jedná se o soutěžícího, kterého jste mohli vidět během třetí řady této fenomenální show. Soutěžícího, který ztvárnil například Rag'n'bone Mana, Joe Cockera nebo společně s Ondřejem Rumlem The Blues Brothers. Kromě toho ho můžete znát také jako hereckého kouče čtvrté řady Tvojí tváře a bezesporu také jako Ozzáka ze seriálu Comeback. Už víte, o koho se jedná? Pokud jste tipovali Martina Dejdara, měli jste pravdu.

 

 

Jeho hodnocení tak bude jistě přísné, protože je to právě on, který soutěžícím pomáhá s hereckým nácvikem. Pokud tedy nedají na jeho rady, nebo opomenou nějakou důležitou hereckou část, bude to právě Martin, který jim dá za uši. Nebo taky ne? Co myslíte, bude na ně hodný, nebo přísný? To se dozvíte už v sobotu během druhého dílu show Tvoje tvář má známý hlas, kterou televize Nova bude vysílat ve 20:20!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

soltes