V LEDNU JDE NA BOTOX: Tereza Mašková prozradila své plány do nového roku. A bude to jízda!

Zdroj: TV Nova

Zpěvačka Tereza Mašková žije svůj sen. Letos zvítězila v SuperStar, upozornila na sebe v televizní show Tvoje tvář má známý hlas, kde skončila čtvrtá, vydala první album a představila klip k singlu New Me. Co plánuje v budoucnosti? Například zajít na Botox!

tvoje tvář má známý hlas

Samozřejmě tím není myšlen botulin, který pomáhá odstranit nebo snížit intenzitu vrásek. Botox se totiž jmenuje kapela Honzy Kopečného, která v lednu pořádá velkolepý koncert v pražské Lucerně!

Zde chce skupina, která se fanouškům představila v lednu letošního roku singlem Popelář, širší veřejnosti představit svou autorskou tvorbu. Ta je multižánrová a každý si tak v ní prý může najít to své.

Kromě členů kapely Botox – Honzy, Petra, Matěje, Petra a Michaela – vystoupí během téměř dvouhodinové show v Lucerna Music Baru i řada hvězdných hostů z řad televizního nebo muzikálového prostředí. „Bereme ten večer jako úžasnou možnost sejít se na jednom pódiu s lidmi, které máme rádi, ale zároveň nikoho nehrát. Budeme tam sami za sebe, což je hlavní důvod, proč vůbec kapela Botox vznikla,“ dodal Honza Kopečný.

Jedním z několika potvrzených hvězd je právě největší objev roku 2018 – Tereza Mašková. Mezi další potvrzené hvězdy patří Jakub Kohák, který zazpívá jednu píseň. Dále Aleš Háma, který se nechal slyšet, že bude pouze trhat lístky. Dále Sagvan Tofi, Janek Ledecký, Pepa Vojtek a mnoho dalších.

VSTUPENKY K DISPOZICI ZDE!

Česká hudební skupina Botox pokřtí ve středu 23. ledna 2019 v pražském Lucerna Music Baru nové EP. Téměř dvouhodinový koncert představí novou tvorbu Botoxu, zazní ale i známé hity. U toho rozhodně nesmíte chybět!
 
Maci