TO BYLA SHOW: Návrat Krause a Kopečného, Patrik Děrgel v roli ženy a šikana na place

Je za námi třetí díl fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas, ve kterém nechyběla zábava ani napětí. Mohli jste si užít skvělé proměny, utlačovaného Ondřeje Sokola a svůdnou herečku!

tvoje tvář má známý hlas

Další díl show Tvoje tvář má známý hlas byl velkolepý! Mohli jste si užít komedianta Patrika Děrgela v roli německé divy Marlene Dietrich s písničkou Johny. Více o jeho proměně najdete ZDE!

Samozřejmě nechyběla ani další čísla soutěžících. Jitka Schneiderová se proměnila v českého umělce Jiřího Korna, Vojtěch Drahokoupil byl černoušek z RUN-DMC a Jan Révai ztvárnil Jasona Derula. O dalších proměnách si přečtěte ZDE!


Součástí show byli i hvězdní hosté! Ve třetím díle na porotcovskou židli usedla držitelka Českého lva, divadelní a filmová herečka, která diváky oslnila svým šarmem, intelektem a krásou. Má styl, sleduje trendy a moc dobře ví, co jí sluší. Jednalo se o Janu Plodkovou, která doplnila trojlístek mužů. Byla hodná, nebo přísná?

Diváci si mohli užít velký comeback dvou hvězd předchozích řad. Vojtěch Drahokoupil bil na poplach tak dlouho, až dostal do týmu Davida Krause a Jana Kopečného. Tomu se říká záruka kvality!

 

CELÝ DÍL NAJDETE ZDE.

 

Maci