UŽ DNES VEČER V TVOJÍ TVÁŘI: Opičáci v kleci, speciální číslo Ivy Pazderkové i Jack Sparrow!

V osmém díle show Tvoje tvář má známý hlas uvidíte povedené speciální číslo, (dočasný) návrat jednoho porotce, chybět nebudou opičáci, sexy vystoupení i dechberoucí proměny! Na co dalšího se můžete těšit?

tvoje tvář má známý hlas

Tvoje tvář má známý hlas se pomalu blíží do velkého finále. Už dnes večer odstartuje osmý díl, který bude opět plný nečekaných momentů, vtipných okamžiků i dechberoucích proměn. Třeba Aneta Krejčíková se promění do frontamana kapely Aerostmith Stevena Tylera. V rozhovoru prozradila, že se právě Stevenem inspirovali tvůrci Pirátů z Karibiku při vytváření Jacka Sparrowa. Dodala i to, že během nácviku to neměla vůbec jednoduché. Více se dozvíte ZDE.

 

Na jaké další proměny se můžete těšit? A jaké songy zazní? To se dozvíte ZDE! Nebyla to ale jenom Aneta, která měla během celého týden komplikace s nadcházející proměnou. Těžké chvíle zažíval také Honza Kopečný, který se promění v Pink. 

Ani pro Jitku Boho nebo Dalibora Gondíka to nebyla procházka růžovou zahradou. Jak vypadal jejich trénink? Nácvik Dalibora najdete ZDE a nácvik Jitky ZDE!

 

Chybět nebude ani hostující porotce, v osmém díle to bude ostřílená soutěžící i porotkyně Iva Pazderková, která si pro diváky připravila také jedno speciální číslo. 

Uvidíte toho samozřejmě mnohem víc! Tak se nezapomeňte dívat! Osmý díl fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas startuje na obrazovkách televize Nova v sobotu 21. října ve 20:20!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

soltes TV Nova